Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Rüya’ dizisinin yeni bölümünde; Bulut Elif’in yanına gidiyor!
‘Rüya’ dizisinin yeni bölümünde; Bulut Elif’in yanına gidiyor!
Show TV’nin beklenen yeni dizisi Rüya’nın 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Kadrosuyla dikkat çeken dizinin konusu zorluklarla dolu bir aşk hikayesi. Show Tv'nin iddialı olmaya aday dizisinde Bulut Elif'i istemeye gidiyor. İşler karışıyor. Aileler şaşkın.ilk bölümü beğenerek izlenen dizisi Rüya'da Yıldız'ın konuşmasıyla aklı karışan Bulut, Elif'in yanına gidiyor.
Magazin 24 Temmuz 2017 - 09:02

Rüya dizisinin 2. ve yeni bölümü yarın ekranlara gelecek. Peki yeni bölümde neler olacak? Rüya dizisinin 2. ve yeni bölümünde; Elif'i zorla evlendirilmek istendiği Selami ‘den kurtarmak için eve gelir. Tüm aile Bulut Giray'ın gelişi ile şoktadır. Bulut, Elif'e hiç ayrılmayacaklarını söyler, birlikte kaçarlar. Selami bu durumu kendisine yediremez artık bu bir namus meselesidir. İnan Elif ve Bulut'un peşinden koşar ancak yetişemez. Alaz Noyan gerçek babasının ölüm döşeğinde olan annesi Nuran'dan Cihan Giray olduğunu öğrenmiştir. Alaz 25 senedir koca bir yalan içinde büyütülmüş olduğunu hazmedemez öfkesi giderek büyür. Nuran ve Giray'lar ailesini bekleyen son ne olacak? Bulut'un ısrarıyla Giraylar ailesi Ardalı ailesi ile tanışmak için evlerine gider. Ruhşan'ın tüm ev halkına bir sürprizi vardır. Alaz'ın planları Giraylar ailesini ve Nuran'ı nasıl etkileyecek? Bulut'un sürpriz evlilik teklifine Elif ne cevap verecek?

BİZ BU İŞİN İÇİNDEN NASIL ÇIKACAĞIZ?

Hayallerinde tasarımcı olmak isteyen Elif, zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray’la tanışır ve sonsuz aşkımız burada başlar. Ancak bu aşkın önünde o kadar çok engel vardır ki! Elif’in üvey annesi tarafından kendinden yaşça büyük inşaatçı Selami ile evlendirilmek istenmesi bunların en başında gelir. Üvey anne fettan Gülendam kendi geleceğini güvence altına almak için daire karşılığı Elif’i satmak istemektedir.

ALAZ NOYAN İLE TANIŞIN!

Alaz Noyan ile tanışmaya hazır mısınız? Hazır olsanız da olmasanız da hayatınıza girmeye geliyor, karşınızda Alaz Noyan!

Alaz Noyan, sade ve sadece girdiği iddiayı kazanmak için kafasına silahını dayayıp gözünü kırpmadan tetiği çeker. Korkusuzdur. Aslında her zaman karanlık tarafta yaşamayı seçse de hayatta tek değer verdiği insan annesinin hatrına ‘Plaza bebesi’ olarak gördüğü Bulut Giray’ın yardımcısı olarak çalışmaktadır. Kimsenin bilmediği bir başka yüzü daha vardır. Ve bunu gizlemek Alaz için çocuk oyuncağıdır. Alaz tam bir sosyopattır. İçinde barındırdığı kişiliğinin tehlikesinin büyüklüğünden henüz kendisi dahi habersizdir. Öfkeli, hırslı ve otokontrolsüzdür.

Gözünden bir şey kaçmaz, öyle hülyalı dünyaların adamı değil karanlıkların adamıdır. Gerçekçidir ve gerçeklerin acıttığını bilir. O acıyı sever, o acıyla beslenir.

Hayatında belki de gerçekten sevgi beslediği tek insana annesine; ‘senin için yapabileceklerim bir sınırı var, yorma beni’ derken aslında gözünü dahi kırpmadan ardını dönüp gideceğini göstermiştir. Kendisiyle oyun oynadığını düşündüğü Giraylar’a açtığı intikam savaşında onların hayatına zarar verdikçe bundan keyif duyma başlamıştır. Acısını ve öfkesini dindirmenin yolu kısasa kısas yapmaktır. E peki Bulut’un canı acıdıkça içindeki öfkesi soğudu mu dersiniz? Tabii ki de HAYIR!

Annesi rahatsızlığında üzüntüsünü göstermekten sakınmıştır. Çünkü babasız büyüyen bir çocuktur, yalnızdır ve başının çaresine kendisinin bakacağını biliyordur. Ancak annesinin ona Cihan Giray’ın babası olduğunu söylemesi ile Alaz’ın tek değer verdiği şey annesi de onun için yıkılmış oldu. Tek sığınağı yalanlarla dolu bir hayatı ona sunmuştu. Şimdi intikam ateşine atılan Alaz Noyan’ın öfkesinden korkun! Artık Alaz Noyan, tetiği çekilmiş silahtan farksızdır!

DİZİNİN KONUSU

Birbirlerinden ayrı sosyal sınıflara ait, kişiliklerinin arasında uçurumlar olan, ama buna rağmen kaderin birleştirdiği henüz 20’li yaşlarının ortalarında olan Elif ve Bulut’un imkansız aşklarının hikayesinin ekrana geleceği Rüya’nın ikinci tanıtımı da büyük beğeni topladı. Elif’in “umut etmekten vazgeçtim ben artık. Gelecek o güzel günleri beklemekten yoruldum” diyerek yaşadığı zorlukları ifade ettiği tanıtım izleyenleri derinden etkiledi. Bulut’un, üvey annesi tarafından zorla evlendirilmek istenen Elif için “sadece güzel değil, başka bir şey var bu kızda; adını koyamıyorum” diyerek hayranlığını dile getirdiği sahneler iki gencin aşklarını nasıl koruyacakları sorusunu akla getirdi.

2. BÖLÜM FRAGMANI DA YAYINLANDI

 

Hayallerinde tasarımcı olmak isteyen Elif, zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray'la tanışır ve sonsuz aşkımız burada başlar. Ancak bu aşkın önünde o kadar çok engel vardır ki! Elif'in üvey annesi tarafından kendinden yaşça büyük inşaatçı Selami ile evlendirilmek istenmesi bunların en başında gelir. Üvey anne fettan Gülendam kendi geleceğini güvence altına almak için daire karşılığı Elif'i satmak istemektedir.

İşsiz babasının sıkıntıları, vurdumduymaz abisinin sorumsuzlukları, üvey kız kardeşinin kıskançlıkları ve tüm evin geçimini sağlamaya çalışması Elif'in tüm hayallerine engel olmaktadır. Elif'in bu sonsuz aşkı yaşamaya hakkı yoktur ancak Bulut Giray da Elif ‘i kolay kolay bırakacak bir genç değildir.

Zengin bir ailenin veliahtı olan Bulut’un annesinin cemiyet hayatından çocukluk arkadaşı Şahika ile evlenmesi istenir. Fakat Bulut, Elif’le evlenmekte kararlıdır. İki aşığın önündeki engeller bununla da bitmez. Bulut'un babasının yıllar önceki ilişkisinden olan erkek kardeşi Alaz'ın tüm ailenin hayatını mahvedecek planları vardır. Peki, bu iki sevgili tüm bu planlara ve kötülüklere karşı ne yapacaklardır?

OYUNCU KADROSU

Hazal Filiz Küçükköse
Elif Ardalı

Ceyhun Mengiroğlu
Bulut Giray

Ulaş Tuna Astepe
Alaz Noyan

Özge Özder
Ruhşan Giray

Atilla Saral
Cihan Giray

Özge Sezince
Gülendam Büküm Ardalı

Turgut Tunçalp
Faysal Ardalı

Buse Varol
Şahika Aslan

Funda Bostanlık
Yıldız Akarsu

Goncagül Sunar
Vuslat Akarsu

Emir Çubukçu
İnan Ardalı

Son güncelleme: 07:55 - 25.07.2017