Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar Çetin tahliye olduktan sonra babası Sinan Çetin’le bir araya geldi
Rüzgar Çetin tahliye olduktan sonra babası Sinan Çetin’le bir araya geldi
Geride bıraktığımız akşam Silivri Cezaevi'nden tahliye edilen Rüzgar Çetin'in babası Sinan Çetin'le ilk buluşma anı olduğu iddia edilen fotoğraf ortaya çıktı.
Magazin 5 Ekim 2016 - 13:20

Tahliye kararının verilmesinin ardından Türkiye gündeminden düşmeyen Rüzgar Çetin’in, babasıyla dün akşam çekildiği iddia edilen bir fotoğraf yayınlandı. Rüzgar Çetin, lüks aracını alkollü bir şekilde kullanırken 1 polisin şehit olmasına 1 polisin de yaralanmasına neden olmuştu. Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar, 8 ay cezaevinde kaldıktan sonra, mahkeme kararıyla tahliye edildi.

İLGİLİ HABERRüzgar'ın tahliyesinin ardından konuştuRüzgar’ın tahliyesinin ardından konuştu

CEZAEVİNDE GEÇİRDİĞİ SÜREDE ZAYIFLAMIŞ

Akşam saatlerinde cezaevinden çıkan Rüzgar Çetin, ailesiyle bir araya geldi. Cezaevinde geçirdiği süreçte zayıfladığı gözlenen Rüzgar Çetin’in, babası Sinan Çetin ile dün akşam saatlerinde çekildiği iddia edilen fotoğrafı da ortaya çıktı. Fotoğraf, Beyaz TV’de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programında yayınlandı.

İLGİLİ HABERRüzgar Çetin davası için aileyi arayan üst düzey bürokratlar kim?Rüzgar Çetin davası için aileyi arayan üst düzey bürokratlar kim?

İLGİLİ HABERSon dakika Rüzgar Çetin tahliye edildiSon dakika Rüzgar Çetin tahliye edildi

İLGİLİ HABERRüzgar Çetin'in tahliye kararını hukukçulara sordukRüzgar Çetin’in tahliye kararını hukukçulara sorduk

İLGİLİ HABERRüzgar Çetin'in tahliyesi konusundaki görüşlerinizi bize yazınRüzgar Çetin’in tahliyesi konusundaki görüşlerinizi bize yazın