Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar Çetin tahliyesinin ardından ilk kez görüntülendi
Rüzgar Çetin tahliyesinin ardından ilk kez görüntülendi
Lüks aracıyla polis otosuna çarparak İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olmasına, Emre Tetik'in ise yaralanmasına neden olan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin geride bıraktığımız ekim ayında tahliye edilmişti.
Magazin 25 Kasım 2016 - 13:08

Sekiz ay hapis yattıktan sonra, ekim ayında tahliye edilen Rüzgar Çetin’in tahliye edildikten bir gün sonra babasına sarılmış fotoğrafı sosyal medyaya düşmüş ve büyük tepki çekmişti.

sinan-sli

Tahliyesiyle çok eleştirilen Çetin, ilk kez dün akşam gazetecilere yakalandı.

ruzgaric

Renkli Sayfalar programında yayınlanan haberde, babasının diğer evliliğinden olan kardeşiyle birlikte arabadan inerken görüntülenen Rüzgar Çetin, hızlı adımlarla binaya yöneldi ancak şifreyi bilemediği için kapıyı açamadı. Bu süre zarfında gazetecilerin sorular sorduğu Rüzgar Çetin ısrarlı bir şekilde sessizliğini korudu.

İLGİLİ HABERRüzgar Çetin tahliye olduktan sonra babası Sinan Çetin'le bir araya geldiRüzgar Çetin tahliye olduktan sonra babası Sinan Çetin’le bir araya geldi

İLGİLİ HABERSon dakika haberi... Rüzgar Çetin davasında savcıdan flaş talepSon dakika haberi… Rüzgar Çetin davasında savcıdan flaş talep

Son güncelleme: 15:36 - 25.11.2016