Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar Erkoçlar dönmeye hazırlanıyor
Rüzgar Erkoçlar dönmeye hazırlanıyor
Cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası ekranlardan uzak kalan Rüzgar Erkoçlar, setlere dönmeye hazırlanıyor.
Emre ÇEVİK
Magazin 18 Şubat 2016 - 09:21

Kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye başladığını belirten Erkoçlar, “Bir iki proje var. İçime sinen bir rol olursa ekranlara dönmek istiyorum” dedi. Önceki akşam Cihangir’de görüntülenen Rüzgar Erkoçlar, iş hayatından geleceğe dair planlarına kadar samimi açıklamalarda bulundu. Şu sıralar kendi tasarımlarından oluşan çorap, tişört satışlarıyla uğraştığını belirten Erkoçlar, bir yandan da kendisine gelen dizi-film tekliflerini değerlendirmeye başladığını söyledi.

Foto: Emre Çevik - Rüzgar Erkoçlar

Ekranları özlediğini açıklayan Erkoçlar, “Sinema-dizi oyunculuğu için teklifler geliyor. Fakat tam istediğim gibi bir hikaye henüz gelmedi. Yoksa en yakın zamanda oyunculuğa geri döneceğim” diye konuştu. Gazetecileri “Kendi hayatınızı filme alır mısınız?” sorusuna cevap veren Erkoçlar, “Kendim hayatım üzerinden oyunculuk yapmak ya da para kazanma gibi bir düşüncem olmadı. Bu güne kadar gelen tekliflerin hiç birini kabul etmedim. Benim için o anlamda para ikinci planda hayatımla ilgili öncelikle birinci geliyor. Gelen projenin aklıma yatması gerekiyor” dedi.

“KLİP TEKLİFİ ALDIM”

Sosyal medyadaki dans görüntüleriyle çok konuşulan Rüzgar Erkoçlar, o görüntülerle ilgili olarak “Bayan hayranlarımın bayağı ilgisiyle karşılaştım. 4 sene dans ettim. Birçok programa katıldım. Belli bir altyapım var” diye konuştu. Sosyal medyadaki dans görüntüleri sonrası klip teklifi aldığını itiraf eden Erkoçlar, teklifi kabul etmediğini belirtti.

“ANNEMİ GÖRSELER SEVGİLİM YAZACAKLAR”

Yaşadığı olaylardan sonra güven sorunu yaşadığını belirten Rüzgar Erkoçlar, özellikle yapılan haberlerden dolayı basına kırgın söyledi. Basında çıkan haberlerden dolayı zor günler geçirdiğini açıklayan Erkoçlar “Benimle ilgili çok yalan haber yapıldı. Dayak yediğim yazıldı. Çalıştığım fırına gelip iki hafta boyunca kapımda beklendi. İşimden ayrılmak zorunda kaldım. Olmadık kişilerle sevgili olduğu yazıldı. Yanımda annemi görseler sevgilim yazacaklar. Kimseden şimdiye kadar yardım istemedim. Yanlış ve yalan haberden dolayı basına kırgınım” dedi.
Foto: Emre Çevik - Rüzgar Erkoçlar

“ARDA'YA ÜZÜLDÜM”

Bir dönem ‘Emret Komutanım’ dizisinde birlikte rol aldığı Arda Kural’ın sağlık sorunlarını basından duyduğunu belirten Erkoçlar, Arda’nın bu durumunun geçici olduğuna inandığını söyledi. Yaşadığı sorunlardan dolayı Arda ile görüşme şansının olmadığını belirten Kural, “Normalde çok iyi, sağlıklı bir çocuktu. Kendisine üzüldüm ama geçici olduğunu düşünüyorum” dedi.