Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar Erkoçlar: Sevgilim değil arkadaşım
Rüzgar Erkoçlar: Sevgilim değil arkadaşım
Yaklaşık bir buçuk yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 15 Ağustos 2016 - 23:33

Kız arkadaşı ile mekanda yaklaşık üç saat kalan Rüzgar Erkoçlar, çıkışta gazetecilerle ayak üstü sohbet etti. En son bir mekanda dj'lik yaptığını ve ilk defa yapmasına rağmen çok iyi geçtiğini belirtti. Rüzgar Erkoçlar, “4 aydır kendime ait bir internet sitem var. Kendi tasarladığım ürünleri satıyorum. Dışarıdan tasarımcılarla da çalışıyorum” dedi.

KALBİM BOŞ KAFAM RAHAT

Oyunculuk yapıp yapmayacağı hakkında da bilgi veren Erkoçlar, “Birkaç sinema filmi projesi ve televizyon programı teklifi var. Benim için en doğru olanı seçeceğim” dedi. Gazetecilerin, “Yanınızdaki Hanımefendi sevgiliniz mi?” sorusuna ise “Yanımdaki sadece kız arkadaşım. Sevgilim değil. Şuan kalbim boş. Kafam rahat. Böyle çok iyiyim” diyerek kendisini bekleyen bayan arkadaşının yanına gitti.

Rüzgar Erkoçlar, boynuna ‘saygı' anlamına gelen bir dövme yaptırmış.
Son güncelleme: 06:55 - 16.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.