Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar Erkoçlar tasarladığı tişörtleri satışa çıkardı
Rüzgar Erkoçlar tasarladığı tişörtleri satışa çıkardı
Rüzgar Erkoçlar kendi tasarladığı tişörtleri şu sözlerle satışa çıkardı.
Magazin 13 Haziran 2016 - 14:36

Rüzgar Erkoçlar oyunculuğu bıraktıktan sonra çok sayıda işte boy göstermiş hatta bir dönem, hakkında setlere döneceği yönünde haberler de yapılmıştı. Ancak Erkoçlar, oyunculuk yerine kendisini daha çok ifade edebileceği tasarım işinde boy gösteriyor. Bir süredir kendi imzasını taşıyan tişört tasarımlarını takipçileriyle paylaşan Rüzgar Erkoçlar, tasarladığı tişörtlerin üzerine dövmelerinden birinde yazanları taşımış.

ruzgar-erkoclar-ic

İşte Rüzgar Erkoçlar’ın o paylaşımı: “Çok severek tasarladığım ve çok severek giydiğim tasarımım “world tshirt” Üzerinde dövmelerimden biri yazıyor. Eminim bir çoğunuzun bildiği bir söz benim de çok sevdiğim ve yıllar önce dövmesini yaptırdığım bir söz: “You all laugh because i’m different, i laugh because you’re all the same ” Siz gülüyorsunuz çünkü ben farklıyım, ben gülüyorum çünkü hepiniz aynısınız. Desteklerinizi bekliyorum, umarım sizde beğenirsiniz ve severek giyersiniz.