Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgarın Kalbi 3. bölüm 2. fragmanı izle
Rüzgarın Kalbi 3. bölüm 2. fragmanı izle
Rüzgarın Kalbi 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Kutay, Rüzgar'ın eski karısının fotoğrafını bulup Zeynep'e gösteriyor. Zeynep ise her şeyden habersiz Rüzgar'a fotoğraftaki kişinin kim olduğunu soruyor.
Magazin 1 Eylül 2016 - 12:53

RÜZGAR’IN KALBİ 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Fox TV’nin cumartesi günleri yayınlanan ve hikayesi ile seyirciyi ekrana kilitleyen dizisi Rüzgarın Kalbi’nin 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Kutay Rüzgar’le ilgili bilgilere ulaşıyor. Ulaştığı bilgiler doğrultusunda ise Zeynep ve Rüzgar’ın arasını bozmaya çalışıyor. Her şeyden habersiz olan Zeynep ise büyük bir boşluğa düşüyor ve Rüzgar’ı sorgulamaya başlıyor. Öte yandan bu durumu fırsat bilen Kutay, Zeynep’e evlilik teklifi ediyor. Bakalım Zeynep bu teklife ne cevap verecek.

 

RÜZGAR’IN KALBİ 3. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Kutay kurnazca bir plan hazırlayarak Zeynep'i kaçırıyor. Rüzgar ise Zeynep'i bulmak için çırpınıyor. Diğer yandan ise Rüzgar yıllardır görmediği dayısıyla karşı karşıya geliyor. Kendisini İstanbul'a götürmek isteyen dayısına resti çekiyor.

 

Rüzgarın Kalbi 3. bölümüyle 3 Eylül Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında…