Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgarın Kalbi 3. yeni bölüm fragmanı izle: Zeynep kaçırıldı
Rüzgarın Kalbi 3. yeni bölüm fragmanı izle: Zeynep kaçırıldı
Rüzgarın Kalbi 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Kutay, Zeynep'i kaçırıyor.
Magazin 31 Ağustos 2016 - 09:45

Fox TV’nin yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren dizisi Rüzgarın Kalbi’nin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Kutay kurnazca bir plan hazırlayarak Zeynep’i kaçırıyor. Rüzgar ise Zeynep’i bulmak için çırpınıyor. Diğer yandan ise Rüzgar yıllardır görmediği dayısıyla karşı karşıya geliyor. Kendisini İstanbul’a götürmek isteyen dayısına resti çekiyor.

 

Rüzgarın Kalbi 3. bölümüyle 3 Eylül Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Rüzgar ve Zeynep arasında oynanan ‘aşk oyununa' Kutay, inanmak istemez. Zeynep'in kalbini hep cepte sanan Kutay, Zeynep'in yanında başka bir adamı, Rüzgar'ı, görünce sarsılır. Kasabaya gelen bu yabancının gerçekte kim olduğunu araştırıp bulmak için kolları sıvar. Rüzgar'ı, Zeynep'in yanında görünce köşeye sıkışan Kutay'ın ikna çabaları ile Zeynep'in kafası karışır. Kutay'ı gördüğünde kalbinde anılar yeniden canlanmıştır ama öfkesi ve acısı anılardan daha tazedir. Muammer, torunu Zeynep'i mutlu etmek için O'nu en sevdiği yere çocukluğunun sihirli sözcükleri Aganta Burina Burinata'ya ev sahipliği yapan tekne Moby Dick'e götürür. Rüzgar ve Zeynep arasındaki tek gecelik oyun, Kutay'ın İstanbul'a dönmekten vazgeçme kararı ile devam etmek zorundadır.