Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgarın Kalbi 4. bölüm 2. fragmanı izle: Rüzgar’dan Zeynep’e evlilik teklifi
Rüzgarın Kalbi 4. bölüm 2. fragmanı izle: Rüzgar’dan Zeynep’e evlilik teklifi
Rüzgarın Kalbi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Rüzgar Zeynep'e evlilik teklifi ediyor.
Magazin 9 Eylül 2016 - 15:00

Fox TV’nin her geçen gün büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Rüzgarın Kalbi’nin 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Zeynep, Rüzgar’ı bulup özür dilemek için çaba sarf ederken Rüzgar’dan çok kritik hamle geliyor. Rüzgar Zeynep’e evlilik teklifi ediyor. Bakalım güzel kadın bu evlilik teklifi üzerine Rüzgar’a nasıl bir cevap verecek?

 

Rüzgarın Kalbi 4. bölümü ile 10 Eylül Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Rüzgar'ı dayısı Kemal'in otele gelmesi zor durumda bırakır. Kutay ise Rüzgarın kazada hayatını kaybeden sevgilisi Meltem'in fotoğrafı ile Zeynep ve Rüzgar'ın karşısına çıkar. Rüzgar kendini her taraftan kıstırılmış hissederken, Zeynep herkesi işin içine dahil edecek bir fikirle ortaya çıkar. Tüm personeli istifa etmiş olan Ayla'nın oteli Ayevi'nde birkaç gün hepsi elbirliğiyle çalışacaktır. Ayla'ya yardım etmek için kolları sıvayan Zeynep ve kızlara Rüzgar ve Kemal de yardımcı olur. Kutay'ın Zeynep ve Rüzgar'a verdiği rahatsızlıklar devam edince, Rüzgar ona karşı sert davranmak zorunda kalır.Rüzgar'ın yaptıkları Zeynep dahil herkes tarafından eleştirilince, bu sefer de Rüzgar zor bir karar vermek zorunda kalır.