Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgarın Kalbi 6. bölüm fragmanı izle: Kutay mı Rüzgar mı vuruldu?
Rüzgarın Kalbi 6. bölüm fragmanı izle: Kutay mı Rüzgar mı vuruldu?
Rüzgarın Kalbi 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Kutay Zeynep'i vurmak istiyor. Daha sonra intihar etmek isterken Rüzgar onu kurtarmaya çalışıyor. Fakat çıkan arbedede silah ateş alıyor.
Magazin 26 Eylül 2016 - 19:45

Fox TV’nin cumartesi günleri yayınlanan ve değişik hikayesi ile seyirciyi ekran başına toplayan dizisi Rüzgarın Kalbi’nin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Kutay Zeynep’i vurmak için geliyor. Daha sonra onu vuramayınca silahı kendi kafasına doğrultuyor. Bu sırada onu kurtarmaya çalışan Rüzgar onunla boğuşurken bir anda silah sesi duyuluyor. Rüzgar mı yoksa Kutay mı vuruldu?

Rüzgarın Kalbi 6. bölümü ile 30 Eylül Cumartesi FOX TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Rüzgar'ın teklifine Zeynep'in cevabı herkesi şaşırtır. Zeynep ve Rüzgar'ın oyunu Muammer'in canını sıkmaya başlamıştır. Kutay'ın hali ise Mualla'yı endişelendirmektedir. Oğluna yardım etmek için her yolu deneyen Mualla Zeynep'le konuşur. Zeynep bu konuşmaya kayıtsız kalamaz. Kemal Foça'ya iyice yerleşmektedir. Ofisin düzenlenmesinde ve açılışında Ayla'dan yardım ister. Erdem ise finansal durumunu düzeltmek için çareler arar. Zeynep ve Rüzgar'ın oyunu Hande ve Tekin'in de aralarının açılmasına neden olur. Zeynep hayatının kontrolünden çıktığını düşünür ve bunalır. Zeynep'e sıkıştığı yerde yardım edecek yine Rüzgar olacaktır. Ancak Zeynep ve Rüzgar'ın Kutay'a karşı oynadığı “sevgililik” oyunu; başlarına akıllarının ucundan geçmeyen bir bela açacaktır.