Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgarın Kalbi 7. bölüm 2. fragmanı izle: Kutay’dan hain tuzak
Rüzgarın Kalbi 7. bölüm 2. fragmanı izle: Kutay’dan hain tuzak
Rüzgarın Kalbi 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Zeynep, kalbinin kime ait olduğunu öğrenmek için harekete geçiyor.
Magazin 5 Ekim 2016 - 12:40

Fox TV’nin cumartesi günleri ilgiyle izlenen dizisi Rüzgarın Kalbi’nin 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Zeynep, Rüzgar’a kalbinin kime ait olduğunu öğrenmek istediğini söylüyor. Rüzgar ise bu bunu duyduğunda neye uğradığını şaşırıyor. Fakat ona engel olmuyor.

KUTAY’DAN HAİN TUZAK

Zeynep ufak da olsa bir bilgiye ulaşmak için İzmir’e gideceğini Rüzgar’a söylüyor. Rüzgar da onunla gideceğini açıklıyor. İkilinin İzmir’e gideceğini duyan Kutay, hain bir plan hazırlayarak adam tutuyor. Kiraladığı adam Muammer’in arabasının frenlerini bozuyor ve araba ağaca çarpıyor. Bakalım ikili kazadan sğ kurtulabilecek mi?

İLGİLİ HABERRüzgarın Kalbi 7. bölüm fragmanı izle: Rüzgar ve Zeynep çok mutluRüzgarın Kalbi 7. bölüm fragmanı izle: Rüzgar ve Zeynep çok mutlu

Rüzgarın Kalbi 7. bölümü ile 8 Ekim Cumartesi günü Fox TV ekranlarında…