Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgarın Kalbi 7. bölüm fragmanı izle: Rüzgar ve Zeynep çok mutlu
Rüzgarın Kalbi 7. bölüm fragmanı izle: Rüzgar ve Zeynep çok mutlu
Rüzgarın Kalbi 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Rüzgar ve Zeynep'in mutluluklarına diyecek yok.
Magazin 3 Ekim 2016 - 13:22

Fox TV’nin yeni sezonda iyi bir çıkış yakalayan dizisi Rüzgarın Kalbi’nin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Rüzgar ve Zeynep yeni bir ilişkiye adım atarken mutluluklarına ise diyecek yok. Öte yandan ikili arkadaşlarına da bu güzel haberi vermek için sabırsızlanıyorlar.

Rüzgarın Kalbi 7. bölümü ile 6 Ekim Perşembe akşamı Fox TV ekranlarında…

RÜZGARIN KALBİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kutay'ın intihar teşebbüsü ve sonrasında yaşananlar Zeynep'in moralini bozmuştur. Kendini sorumlu tutan Zeynep artık Rüzgar'la oynadıkları oyunu daha fazla sürdürmek istemez. Dedesinin de ısrarı ile gerçeği herkese açıklamaya karar verir. Bu Rüzgar'la ilişkisinin de yönünü değiştirecektir. Muammer fabrikasına yapılan saldırının izlerini takip ederken onun dikkatini dağıtacak güzel bir gelişme olur. Ayla ve Kemal duygularını daha fazla saklayamaz. Erdem ve Kutay'ın ayrı ayrı yaptıkları kötülükler Rüzgar'ın geri dönüşü olmayan bir yola girmesine neden olur. Zeynep ve Rüzgar'ı ayırmak için yapılan her şey, onların daha fazla savrulmasına neden olur.