Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgarın Kalbi 8. bölüm 2. fragmanı izle: Rüzgarın başı dertte
Rüzgarın Kalbi 8. bölüm 2. fragmanı izle: Rüzgarın başı dertte
Rüzgarın Kalbi 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde kazanın ardından Muammer'in sağlık durumu hakkında net bir bilgi olmazken Rüzgar ise bir grubun saldırısına uğruyor.
Magazin 15 Ekim 2016 - 14:43

Fox TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Rüzgarın Kalbi’nin 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Kutay’ın Rüzgar’ı hedef alan hain planı Muammer’in kaza yapmasına neden oluyor. Kazanın ardından acilen hastaneye kaldırılan Muammer’in yaşamını yitirip yitirmediği ise henüz belli değil. Rüzgar ile Zeynep arasında ise aşk son süreat devam ederken onları bekleyen çok büyük bir tehlike daha baş gösteriyor.

Rüzgarın Kalbi’nin yayın günü değişti. Dizi artık pazartesi akşamları ekrana gelecek.İLGİLİ HABERRüzgarın Kalbi 8. bölüm fragmanı izle: Muammer sağ kurtulacak mı?Rüzgarın Kalbi 8. bölüm fragmanı izle: Muammer sağ kurtulacak mı?

RÜZGARIN KALBİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Yaşadıkları olaylar Rüzgar ve Zeynep'i birbirlerine daha çok yaklaştırmıştır. Ama Zeynep kalbinin sahibiyle ilgili sorular sormaya devam ettikçe Rüzgar huzursuz olur. Kemal Ayla ilişkisinden hoşlanmayan Vahide, Ayla'nın kafasını karıştırır. Öte yandan Rüzgar'a olan nefreti ve takıntısı her geçen gün artan Kutay’ın Rüzgar için korkunç planları vardır. Ama bu planlar ayağına dolanır ve hiç ummadığı şekilde sonuçlanır. Rüzgar Zeynep'le beraber olabilmek için hayatını düzene sokmaya karar verir ama hayat ona hiç hesapta olmayan sürprizler hazırlamıştır. Kalbinin sahibini arayan Zeynep, Meltem'in izini sürerken İstanbul'a kadar gelir. Bakalım orada kiminle karşılaşacaktır.