Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgarın Kalbi 8. bölüm fragmanı izle: Muammer sağ kurtulacak mı?
Rüzgarın Kalbi 8. bölüm fragmanı izle: Muammer sağ kurtulacak mı?
Rüzgarın Kalbi 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde kaza yapan Muammer'in hayati durumu merak ediliyor.
Magazin 10 Ekim 2016 - 13:17

Fox TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Rüzgarın Kalbi’nin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Kutay’ın Rüzgar’ı öldürmek için hazırladığı plan Muammer’in kaza yapmasına sebep oluyor. Kazanın ardından Muammer acil olarak hastaneye kaldırılırken Zeynep aldığı haberin ardından kahroluyor. Öte yandan Zeynep’in Rüzgar’ın gerçek kimliğini öğrenip öğrenmediği ise merak konusu…

Rüzgarın Kalbi 8. bölümü ile 15 Ekim Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında…

RÜZGARIN KALBİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yaşadıkları olaylar Rüzgar ve Zeynep'i birbirlerine daha çok yaklaştırmıştır. Ama Zeynep kalbinin sahibiyle ilgili sorular sormaya devam ettikçe Rüzgar huzursuz olur. Kemal Ayla ilişkisinden hoşlanmayan Vahide, Ayla'nın kafasını karıştırır. Öte yandan Rüzgar'a olan nefreti ve takıntısı her geçen gün artan Kutay’ın Rüzgar için korkunç planları vardır. Ama bu planlar ayağına dolanır ve hiç ummadığı şekilde sonuçlanır. Rüzgar Zeynep'le beraber olabilmek için hayatını düzene sokmaya karar verir ama hayat ona hiç hesapta olmayan sürprizler hazırlamıştır. Kalbinin sahibini arayan Zeynep, Meltem'in izini sürerken İstanbul'a kadar gelir. Bakalım orada kiminle karşılaşacaktır.