Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgarın Kalbi 9. bölüm fragmanı izle: Rüzgar Meltem’i unutmak istiyor
Rüzgarın Kalbi 9. bölüm fragmanı izle: Rüzgar Meltem’i unutmak istiyor
Rüzgarın Kalbi 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Rüzgar artık Meltem'i unutmayı kafasına koyuyor.
Magazin 18 Ekim 2016 - 18:06

Fox TV’nin artık pazartesi günleri yayınlanmaya başlayan romantik dram dizisi Rüzgarın Kalbi’nin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgarın Kalbi yeni bölümde sırlarının açığa çıkmasını istemeyen Rüzgar, mekanda olay çıkarıyor. Öte yandan tüm geçmişine bir sünger çekmek isteyen Rüzgar Meltem’le olan kötü hatıralrı bir kenara bırakıp sadece güzel anılarını hatırlamak istiyor ve Zeynep’e odaklanmak istiyor.

Rüzgarın Kalbi 9. bölümü ile 24 Ekim Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında…

RÜZGARIN KALBİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Zeynep kalbini taşıdığı Meltem'in mezarı başında Rüzgar'la karşılaşmanın şokunu üstünden atamadan ikinci bir haberle sarsılır: Dedesi ciddi bir trafik kazası geçirmiştir. Uçarcasına Foça”ya geri dönerler. Muammer ameliyata alınmıştır ve tüm aile kenetlenmiştir. Rüzgar ile Zeynep arasında bir ilişkinin başladığını insanların öğrenmesi, her şeyin üzerine tuz biber ekler. Ayla bu süreçte Zeynep'e yardım etmek isterken, Kemal'in özel hayatı ile ilgili öğreneceği gerçeklerden sonra bu sefer de kendisinin yardıma ihtiyacı olur. Bu arada Kutay durmak bilmez. Onunla mücadele eden Rüzgar İzmir'de yaşayan zengin bir kız arkadaşından yardım alır. Bu yardım acaba bir şeyleri çözmeye mi yarayacak yoksa Zeynep'le olan ilişkisi başta olmak üzere işleri daha da karıştıracak mıdır?