Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar’ın tahliyesinin ardından konuştu
Rüzgar’ın tahliyesinin ardından konuştu
Rüzgar Çetin'in yaptığı trafik kazasında şehit olan polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün eşi Özlem Alagöz, tahliyenin ertesi günü canlı yayına katıldı.
Magazin 5 Ekim 2016 - 12:01

Dün hakkında çıkan tahliye kararının ardından akşam saatlerinde Silivri Cezaevinden salıverilen Rüzgar Çetin’in sürpriz tahliyesinde hakkında yapılan şikayetlerin geri çekilmesi etkili olmuştu. Ölüm ve yaralama şikayetlerinin çekilmesinin ardından bir kamu malına zarar davasına dönüşen Çetin’in mahkemesinde hapiste yattığı süre de göz önüne alınarak tahliye kararı verildi. Herkes bu karardan sonra gözlerini Rüzgar Çetin’in polis otosuna çarparak şehit ettiği İsmet Fatih Alagöz’ün eşi Özlem Alagöz’e çevirmişti. Şikayetini geri çekmesi için yüklü miktarda para aldığı (Gazetelere yansıyan rakamlar, 1.5 milyon lira ile 10 milyon lira arasında değişiyor) iddia edilen Özlem Alagöz bu iddiaları sert bir dille yalanlarken. Tahliyenin gerçekleştiği gecenin ertesi günü bağlandığı canlı yayında konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Seren Serengil, Deniz Akkaya ve Mesut Yar’ın sunuculuğunu yaptığı programa telefonla bağlanan Alagöz şunları söyledi: ‘İlahi adalete sığınmıştım ve tahliye olacağına inanmıyordum’. Şikayetini geri almasıyla ilgili olarak sorulan soruya her iki taraf da birbirinin acısına şahit olduğu için bu şikayeti geri çekme olayı yaşandı dedi.

Son güncelleme: 12:52 - 05.10.2016