Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ryan Reynolds, psikolojik tedavi gördüğünü açıkladı
Ryan Reynolds, psikolojik tedavi gördüğünü açıkladı
‘Deadpool’ filminin başrol oyuncusu Ryan Reynolds, filmden sonra sinir krizi geçirdiğini ve psikolojik tedavi gördüğünü açıkladı.
Magazin 17 Kasım 2016 - 10:44

40 yaşındaki ABD'li oyuncu Ryan Reynolds, Deadpool filminin çekimleri sona erdikten sonra doktora giderek anksiyete (kaygı, korku, gerilim hali) teşhisi konulduğunu söyledi. 2012 yılında Blake Lively (29) ile evli olan ve geçtiğimiz eylül ayında ikinci çocuğunu kucağına alan Ryan Reynolds, verdiği röportajda samimi itiraflarda bulundu.

blake-lively-300x400
Ryan Reynolds; “Kendimi bir kasırganın ortasında duran bardağın içindeki bir şey gibi hissettim. Bu hiç bitmedi. Sona erdiğinde ruhsal çöküntü yaşadım” dedi. Reynolds, “Doktora gittim, çünkü sinirsel bir sorun ya da başka bir şeyim olduğunu düşündüm. Muayene olduğum tüm doktorlar ‘Anksiyeten var' diyerek sözlerine devam etti.

Reynolds ayrıca Deadpool filmindeki makyajının 23 aylık kızı James'i ağlattığını da anlattı.“Kızım beni korkutucu makyajla görünce ağladı. Çok zordu. Sesimi duyuyor ama gördüğü kişi bambaşka biriydi. Bu bir çocuk için çok zor” dedi.

reynolds-deadpool-800