Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Saba Tümer evlilikle ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı
Saba Tümer evlilikle ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı
Saba Tümer’den katıldığı davette ilginç açıklama.
Emre ÇEVİK
Magazin 26 Mart 2016 - 08:16

Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin en iyilerinin belirlendiği “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri” önceki gece Zorlu Rafles otelde sahiplerini buldu. Ödül törenin başlamasına dakikalar kala kokteyl alanına gelen isim Saba Tümer oldu. Kahkahası ile keyifli bir sohbete imza atan Tümer, magazin gündemi içinde konu başlıkları verdi. Aldığı kilolar ile dikkat çeken Tümer, bu yönde soru soran muhabiri de haşladı. “Daha ne olsun, görmüyor musun? Gayet fit bir vücuda sahibim” diyerek takılan Saba Tümer, yaşadığı metro deneyiminden de bahsetti.

Foto: Emre Çevik 

BEN KIVANÇCIYIM

Sıkışan İstanbul trafiğinde metronun çok iyi bir çözüm olduğundan bahseden Tümer, “Daha öncede kullanmıştım ilk değil” açıklamasını yaptı. Program sunuculuğunun yanı sıra bir dizide konuk oyuncu olan Tümer, “Bu sektöre de el attık, artık devamı gelir” dedi. Söz dizi sektörüne gelince açıklamalar yapan sunucu, bana göre Türkiye'nin en yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ. Ben her zaman Kıvançcı olmuşumdur, Kenan İmirzalıoğlu da Berk Oktay da yakışıklı ama ben Kıvançcıyım” sözlerini söyledi. Sanat camiasının gözde bekarları arasında gösterilen Tümer, üzeri kapalı evleneceğinin de sinyalini verdi. “Yakın zamanda bende evlenirim, ama damat adayı bulamadım. Ben paraya da mülke de önem vermem, beni mutlu etsin yeter. Onun malı mülkü ben olayım” diyerek kahkaha attı.