Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Saba Tümer: Sayemde ekmek yiyorlar
Saba Tümer: Sayemde ekmek yiyorlar
Saba Tümer, konuk olarak katıldığı 'Hayat Başlasın' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Magazin 6 Mayıs 2016 - 12:42

Bayan kahkaha Saba Tümer, bugün ‘Hayat Başlasın’ programına konuk oldu. Tümer’in ekran geçmişi ile ilgili samimi açıklamaları dikkat çekti.

sabaic

Bir dönem kendine bile sıkıcı gelmeye başladığını belirten Tümer “birebir konuşmalardan ve röportajlardan sıkıldığım için ‘Oyuna Geldik' programına başladım. Zaten aynı soruları sormaktan sıkıldığım için bunu tercih etmiştim ama bir de baktım ki burada da soruyorum” dedi. CNN Türk'de Erdoğan Aktaş'ın bir devrim yaptığını belirten Saba Tümer şöyle devam etti “Bir gün Erdoğan Bey'e kahve içmeye gitmiştim. İstediğim saatte program yapmanın zorluğunu biliyordum çünkü o kuşakta reklam alınmıyordu. Erdoğan Bey bu kuşağa reklam açtırınca program yapmaya başladım. Benim ardımdan bir çok insan program yapmaya başladı. Bir çok kişi ekmek yedi.” Kul plan yapar Allah gülermiş diyerek hayal kurmayı sevmediğini belirten ünlü sunucu bir hayat arkadaşına ihtiyaç duyduğunu da söyledi.

ümit

BİR ÖĞÜNDE 12 LAHMACUN

Verdiği kilolarla gündem olan oyuncu Ümit Erdim eskiden bir oturuşta 12 adet lahmacun yediğini söyledi. Erdim “verdiğim kilolar yüzünden oyun skalam değişti. İş görüşmelerinde böyle beklemiyorduk sizi diyenler olmasına rağmen artık herkes yeni halimi kabullendi” dedi.

cicek

KOCAM BENİ KISKANMAYA BAŞLADI

Programın diğer konuğu Çiçek Dilligil ise kocasının artık kendini kıskandığını belirterek bunda en büyük payın mide küçültme ameliyatı sayesinde verdiği kilolar olduğunu söyledi. Eşi Bora Öztoprak'la birlikte hala ilk gün heyecanı yaşadığını belirten Dilligil şunları söyledi; “benim üç tane doğum günüm var. Evlendiğim gün, çocuğumun olduğu gün ve mide küçültme ameliyatı geçirdiğim gün. Eşimle aynı heyecanı hala yaşamamızın en büyük nedeni birbirimize gösterdiğimiz özen.”

Son güncelleme: 12:53 - 06.05.2016