Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sabaha kadar romantizm
Sabaha kadar romantizm
Sevilen şarkıcı Halil Sezai ve Çiğdem Erken yeni bir aşka yelken açtı. İkili, önceki gece Cihangir’de sabah 04.30’a kadar oturdukları kafede romantik anlar yaşadı.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 11 Kasım 2016 - 00:16

Geçen ay ağabeyi Cenk Paracıkoğlu'nun, “Sudan sebeplerden dolayı küstük, beş yıldır görüşmüyoruz” diye konuşması hakkında ilk kez konuşan Halil Sezai, “Senin böyle bir abin olsa görüşür müsün? Değişik biri. Annem ve babam var sadece” diyerek küslüğün devam ettiğini belirtti.

İLK KEZ BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER

Fikir uyuşmazlığı sonucu bir yıllık eşi Zehra Kaya'dan 2015'in sonlarında boşanan Halil Sezai aşk diyetini bozdu.

syd_8815

Önceki gece, birlikte yeni bir aşka yelken açtığı ses sanatçısı, söz yazarı ve tiyatrocu Çiğdem Erken'le görüntülenen Sezai, sabahın ilk saatlerine kadar sevgilisiyle İstanbul Cihangir'deydi.

syd_8828

‘BIRAKIN YAŞAYALIM'

MEKANIN boşalmasına bile aldırış etmeden baş başa oturan ikili, fotoğraflarının çekildiğini görünce rahatsız oldu. Erken ve Sezai el ele mekandan dışarı çıktılar. ‘Öyledir Geçer Zaman' adlı çok sevilen şarkının yazarı Çiğdem Erken ve Sezai soruları yanıtsız bıraksa da Halil Sezai, “Bırakın yaşayalım” dedi.

syd_8829

Halil Sezai ve Çiğdem Erken, mekanı sabah 04.30'da el ele terk etti.