Reklamsız Sözcü

Şafak Hindistan’a kelle paça götürünce

Şafak Sezer film çekimleri yaptığı Hindistan’da başına gelen ilginç bir anısını paylaştı.
Emre ÇEVİK
14:061 Şubat 2016
Şafak Hindistan’a kelle paça götürünce
Şafak Sezer film çekimleri yaptığı Hindistan’da başına gelen ilginç bir anısını paylaştı.

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan önceki gün gerçekleşen özel bir gecede sahne aldı. Yıldızhan’ı dinlemeye gelen isimler arasında Şafak Sezer’de dikkat çekti.

‘Kolpaçino 3' filminin çekimleri için gittiği Hindistan'dan yeni dönen Sezer, ayağının tozuyla Yıldızhan'ı dinlemeye geldi. Sevilen şarkılarını özel konuklar için seslendiren İzzet Yıldızhan, sahnedeyken “Filmi çektin bitti, geçmiş olsun.

Foto: Emre Çevik

Hindistan'da yediğin-içtiğin de senin olsun,  gördüklerini anlat bakalım” diyerek Şafak Sezer’e göndermede bulunan İzzet Yıldızhan’ın sözleri üzerine yaşadığı ilginç anıları esprili bir dille anlatan Şafak Sezer; “Buradan giderken yanımda kelle paça çorbası götürmüştüm ve başıma geleceklerden habersizdim. Meğer oralarda inek kutsalmış.

Foto: Emre Çevik

ŞAFAK SEZER HİNDİSTAN TARİHİNDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Ülkeye inek etinin girişi yasakmış. Hindistan polisiyle havaalanında tartışmaya başladık. Bu ne diye soruyorlar bana. Kelle paçayı nasıl anlatacağımı şaşırdım. Sonunda anlaştık ve Hindistan'a ilk ‘kelle-paça’yı sokan adam olarak memlekette tarihe geçtim” dedi. Bu anısı üzerine herkesi kahkahaya boğan Şafak Sezer, hızını alamayarak İzzet Yıldızhan ile düet yapmayı da ihmal etmedi.

Foto: Emre Çevik

Gecenin ilerleyen saatlerinde şarkılarında hızlanmasıyla herkes halaya kalktı. Berdan Mardini ve Şafak Sezer’in de aralarında bulunduğu topluluk İzzet Yıldızhan’ın şarkılarıyla pistten bir an olsun ayrılmadı. 

Son güncelleme: 13:5502.02.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp