Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şafak Sezer, hastanede bağırdığı anlarla ilgili konuştu
Şafak Sezer, hastanede bağırdığı anlarla ilgili konuştu
Geride bıraktığımız aylarda ciddi sağlık sorunlarıyla uğraşan oyuncu Şafak Sezer'den ilginç açıklamalar.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 17 Eylül 2016 - 09:52

Geçtiğimiz aylarda sinir krizi geçirdiği için hastaneye yatırılmasının ardından kalbine stent takılan Şafak Sezer, önceki gün havaalanında objektiflere takıldı. Valizsiz izmir'den gelen Sezer, kendisine yöneltilen sorulara verdiği ilginç cevaplarla şaşkınlık yarattı. Sağlığıyla ilgili ”İyi olmaya çalışıyoruz. Şuanda hayatımıza taktığımız ikinci stent'le devam etmeye çalışıyorsunuz” dedi. İç hatlar geliş kapısında rastladığımız ünlü oyuncuya “Yolculuk nereden” diye sorusuna “Bodrum'dan geliyorum ama İzmir'de çok sıcakmış. Orada yaşanılmaz” diye yanıt vermesi şaşırttı.

İLGİLİ HABERŞafak Sezer kalp krizi geçirmeden saatler önce...Şafak Sezer kalp krizi geçirmeden saatler önce…

BOMBALAR PATLAMAZSA FİLM YAPACAĞIZ

Uzun süredir sinema projesinden uzak kalan Şafak Sezer, “Kolpaçino'ya benzer sinema projeleriniz olacak mı” sorusuna, “Türkiye'de bomba falan patlamazsa olabilir tabi ki… Toplumun piskolojisi bozuk olduktan sonra zor. Sonuçta ben de toplumdan biriyim. Uzaydan gelmedim. Hep böyle muallaktayız. “Bu sene sinema yapalım mı yapmayalım mı” diye düşünüp duruyoruz. Projeler var ama ülkenin durumu biraz iyi olacak ki biz de iyi olalım. Arkadaşlarla toplanıp senaryo üzerinde çalıştığımızdan konu dolaşıp yine ülke sorununa geliyor” şeklinde cevap verdi.

İLGİLİ HABERŞafak Sezer'in sinir krizini kameraya çektilerŞafak Sezer’in sinir krizini kameraya çektiler

HASTANEDEKİ BAĞIRMAM PAZAR YILLARINDAN KALMA

Aylar önce bir hastanede sinir krizi geçirirken olan görüntülerle ilgili ilk kez açıklamada bulunan Şafak Sezer, ”Kas boşalması diyelim biz buna. Kas gevşedi o sırada. Kalbe giden ana kas gevşedi orada. Ana kasın da bir gerginliğe ihtiyacı var atması için bununla beraber o patlama yaşandı. Benim toplumun içinde bağırmam yanlıştı ama insanlar gidip dağda taşta bağırsınlar. Bence bağırmak çok güzel bir şey. Eskiden pazarda tezgahtarlık yaptığım için özlemiştim bağırmayı. Benimki de pazar yıllarından kalma” diye konuştu.