Reklamsız Sözcü

Şafak Sezer ilk kez konuştu

Sinir krizi geçirip, hastaneye kaldırılan Şafak Sezer ilk kez konuştu.
11:593 Mayıs 2016
Şafak Sezer ilk kez konuştu
Sinir krizi geçirip, hastaneye kaldırılan Şafak Sezer ilk kez konuştu.

20 Nisan’da İstanbul’daki evinde sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırılan Şafak Sezer hakkında birçok iddia çıkmış ancak kendisi sessiz kalmıştı. Sezer’in hastane sonrası ilk görüntüleri, Gülşen Yüksel Salt ile Müge Dağıstanlı’nın sunduğu ‘Renkli Sayfalar’ programının bugünkü bölümünde yayınlandı.

 

Sinir krizi sonrası özel bir hastaneye kaldırılan oyuncu, daha sonra ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk edilmişti. Doktorların tedavi sürecini uzatmasına rağmen hastaneden kaçmaya çalıştığı yönündeki haberlerle gündeme gelen Sezer’in hastaneden çıktıktan sonraki görüntüleri ilk kez Renkli Sayfalar’da yayınlandı.

Sezer’in,  aldığı ağır ilaçlar nedeniyle geç saatlere kadar uyuduğu, bu yüzden erken saatlerde yayınlanan programa katılamadığı ve canlı yayına telefonla bağlanamadığı belirtildi. Bu nedenle ünlü oyuncuyla önceden çekim yapıldı ve programın bugünkü bölümünde yayınlandı.

“Kızlar kendinize iyi bakın, sizi seviyoruz. Ama programı biraz geç saate alın, çok erken ya” diyerek ‘iyi’ olduğu mesajını verdi.

Son güncelleme: 13:2403.05.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp