Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şafak Sezer: İzzet Yıldızhan’a 11 çocuk için baskı kuralım
Şafak Sezer: İzzet Yıldızhan’a 11 çocuk için baskı kuralım
Şafak Sezer, Kuruçeşme Spor Kulübü’nün gecesine katıldı İzzet Yıldızhan’a çocuk uyarısında bulundu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 24 Şubat 2016 - 09:19

Kuruçeşme Spor Kulübü’nün süper amatör lige yükselmesi ve 70. yıl kutlaması dolayısıyla düzenlenen gece, önceki akşam CVK Bosphorus Otel’de gerçekleştirildi. Yönetici ve futbolcuların yanı sıra iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katıldığı geceye Şafak Sezer damgasını vurdu.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Şafak Sezer
İzzet Yıldızhan’ın sahne aldığı gecede konser öncesi basın mensuplarının karşısına geçen ikili, esprileriyle herkesi kırdı geçirdi. Gece bir futbol takımının gecesi olunca, futbol topuyla hünerlerini sergilemeye kalkan Şafak Sezer, İzzet Yıldızhan ikilisi, her ne kadar eski futbolcu olduklarını söyleseler de, sınıfta kaldılar.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

ARDA İSTESE 50 ÜNİVERSİTE AÇAR

Muziplikleriyle herkesi kahkahaya boğan Şafak Sezer, gazetecilerin İzzet Yıldızhan’la röportaj yaptığı sıra da kamera önünden sürekli olarak geçerek, ”Meraklı vatandaşlar olur ya hani, o misal” dedi. Bir yandan gazetecilerin sorularını yanıtlarken, bir yandan da futbol topunu sektiren Şafak Sezer, ”Arkadaşlar İzzet Abinin malum 8 tane çocuğu var, biraz baskı kurarsak bu işi 11’e tamamlayıp işi bitirir” dedi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK
Çocuklarının futbolcu olmasından yana olmadığını dile getiren İzzet Yıldızhan, ”Futbolcuların geneline bakın hepsi eğitimini yarıda bırakmış kişilerden oluşuyor. O yüzden bize gelmez doğrusu” demesi üzerine Şafak Sezer’in, ”Arkadaş Arda Turan 50 tane üniversite açar istese, biz hala neyi tartışıyoruz. Çocuğum olsun da topçu olsun başka bir şey istemem” diyerek polemiğe son noktayı koymuş oldu.