Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şafak Sezer sinir krizi geçirmesinin nedenini anlattı
Şafak Sezer sinir krizi geçirmesinin nedenini anlattı
Şafak Sezer, hastalığı ile ilgili ilk kez açıklama yaptı.
Magazin 4 Mayıs 2016 - 12:47

Sinir krizi geçiren ve özel bir hastanede tedavi edilen Şafak Sezer’in, hastaneden çıktıktan sonra evinde çekilen ilk görüntüleri Renkli Sayfalar’da yayınlanmıştı. Sezer, ilk videoda hastalığıyla ilgili açıklama yapmazken; Hz. Yuşa Tepesi’ni ziyaret ederken çekilmiş görüntüleri sonrası çok merak edilen sinir krizi nedenini yine aynı program için anlattı.

 

Oyuncu Şafak Sezer 20 Nisan’da İstanbul’daki evinde sinir krizi geçirmiş, özel bir hastaneye kaldırılan oyuncu ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk edilmişti. Doktorların tedavi sürecini uzatmasına rağmen hastaneden kaçmaya çalıştığı yönündeki haberlerle gündeme gelen Şafak Sezer’in hastane sonrası ilk görüntüleri dün Renkli Sayfalar programında yayınlanmıştı.

Bugün başka bir kaydı daha yayınlayan programda Şafak Sezer geçirdiği rahatsızlığı anlattı:

“Son 12-13 yıldır sinema ve televizyona ağırlık verdim. Kafam dolu açıkçası… Beni insanlar yarı seviyor, yarı sevmiyor. İnsanım ben de bazen sinirlerim bozulabiliyor. 12 yıllık bir birikimle ve çocukluk arkadaşımın ölüm yıldönümü olduğu için birtakım şeyler yaşandı”

Son güncelleme: 13:48 - 04.05.2016