Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Safiye Soyman ve Faik Öztürk canlı yayında barıştı
"Faik Öztürk ile ayrıldık" şeklinde bir açıklamaya imza atan Safiye Soyman, canlı yayında Duymayan Kalmasın programına katıldı.
Magazin 15 Kasım 2016 - 11:10

Yaptığı açıklamanın yanlış anlaşıldığını söyleyen Safiye Soyman, “Faik Bey’in işleri dolayısıyla bir araya gelme fırsatımız olmuyor. Öylesine yoğun bir tempoda çalışıyor ki beni ihmal ediyor. Sadece işten işe, sahneden sahneye görüşüyoruz. Yakın zamanda Amerika’da konserlerim olacak beni oradan gelip alsın istiyorum. Elimden tutup geri getirsin istiyorum” şeklinde konuştu. Safiye Soyman’ın bu açıklamalarından sonra canlı yayına bağlanan Faik Öztürk, Safiye Soyman’a olan aşkının ilk gün gibi sürdüğünü, 18 yıldır süren ilişkilerinde bu tarz şeylerin olabileceğini söyledikten sonra duygularını “Samimiyetle söyleyeyim 18 yıllık bir beraberlik var… Onun tırnağını bir şeye değişmem. 18 yıl boyunca hiç tartışmadık ben bunca yıldır kendi ekmeğinin peşinde olan bir adamım. Bu zamanda adam gibi adam olup da karısına sahip çıkacak kişinin elini öperim. Ben Safiye Soyman’ı çok seviyorum ben ona hiç bir şey demedim. Safiye’nin yanında çalışanlar var onların maliyetini karşılamak gerek, Safiye evinde çıkardığı çorabın yerini bilmez, ben ona Leydi gibi bakıyorum. Uzun yolculuklardan hoşlanmıyorum ve bunu Safiye de bilir. 18 yıllık ilişkimizin temelinde sevgi, ekonomik yönden güçlü olmak ve saygı yatıyor. Bana onun kokusu yeter. Ona bir şey olsa Allah korusun onun yanında olacak adam benim, bunlar gönülden olacak şeyler, Amerika gezisiyle olacak şeyler değil” sözleriyle ifade etti.

İLGİLİ HABERSafiye Soyman ve Faik Öztürk ayrıldıSafiye Soyman ve Faik Öztürk ayrıldı

SAFİYE SOYMAN BARIŞTI

Faik Öztürk’ün söylediklerinden çok etkilendiği belli olan Safiye Soyman, Öztürk’ün canlı yayından ayrılmasının ardından, “Daha önce magazinci arkadaşlara ayrıldık demiştim ama Faik Bey canlı yayını aradı ve bana olan hislerini anlattı. Çok mutlu oldum. Buradan da söyleyeyim Deniz ve Seren sayesinde Faik’le barıştık, bu açıklamalarından sonra bana olan sevgisine bir kez daha ikna oldum. Seninle yaşlanmak, ömür boyunca bir arada olmak istiyorum, seninle aynı sahnede olmak istiyorum” sözleriyle ayrılığın bittiğini açıkladı.

 

Son güncelleme: 12:45 - 15.11.2016