Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz’ı reklamda da geçti
Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz’ı reklamda da geçti
Sinema gişesinde yaşadıkları rekabeti yeni bir kulvara, reklam kulvarına taşıyan Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz arasında kazanan belli oldu.
Magazin 2 Kasım 2016 - 10:50

Şimdilerde ünlü isimleri banka reklamlarında izliyoruz. Pek çok ünlünün reklam sektörüne girmesiyle birlikte de ister istemez bir rekabet ortamı oluştu. İşte böyle bir rekabet içine giren Kıvanç Tatlıtuğ, Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz ve Barış Arduç arasındaki rekabetin sonuçları da belli oldu. Reklam reytingleri olarak da tanımlayabileceğimiz listenin ilk sırasında Şahan Gökbakar var. Gökbakar, bu liste üzerinden sektördeki en büyük rakibi Cem Yılmaz'a Instagram’dan bir göndermede bulundu. Reklam reytinglerinin fotoğrafını paylaşan Gökbakar, oynadığı reklamla en üst sırada bulunurken altında Yılmaz'ın yer alması dikkat çekti. Başarılı isim bu konuyla ilgili paylaşımı; “5 Eylül haftası, reklamımızın ilk yayın haftasının sonucu. Reklamların reyting listesi anlayacağınız. Yine beni en tepeye koydunuz, yaptığım işi baştacı ettiniz. Allah razı olsun, her zaman sizinleyim, her zaman sizdenim” notuyla yaptı.

sahan-ic
Son güncelleme: 11:56 - 02.11.2016