Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar organik yaşamla 15 kilo verdi
Şahan Gökbakar organik yaşamla 15 kilo verdi
Komedyen Şahan Gökbakar, İstanbul Çubuklu'daki evinin bahçesinde organik ürünler yetiştiren eşi Selin Gökbakar'ın sağlıklı menüleri sayesinde 15 kilo vermeyi başardı.
Magazin 23 Ağustos 2016 - 10:59

Geçtiğimiz yıl Selin Gökbakar’la dünyaevine giren Şahan Gökbakar, Çubuklu Vadi Konakları’ndan yaklaşık 15 milyon liraya lüks bir villa satın almıştı. Ünlü komedyen, eşi ve 9 aylık oğlu Deniz Efe’nin rahatı için masraftan kaçınmadı. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye düşkünlüğüyle bilinen Selin Gökbakar da hem minik oğulları hem de eşi için lüks villalarının bahçesinde organik sebzeler yetiştiriyor.

DÜZYATAN’DAN DESTEK

sahan

Lüks villalarının bahçesinde organik tarımla uğraşan Şahan ve Selin Gökbakar çifti, bu konuda zaman zaman komşuları oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın eşi Neslişah Alkoçlar’dan da destek alıyor. Selin Gökbakar, kendi elleriyle yetiştirdiği biberleri ve domatesleri instagram’da takipçileriyle paylaştı. Eski model ve oyuncu, tüm dostlarını da bu biberleri yemek için evine davet etti. Bir yandan Recep İvedik 5 sinema filminin hazırlıklarını sürdüren Şahan Gökbakar, bir yandan da düzenli spor yapıyor.

Son güncelleme: 11:00 - 23.08.2016