Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar: Üçünü toplasan bir ben etmez
Şahan Gökbakar: Üçünü toplasan bir ben etmez
Ünlü komedyen Şakan Gökbakar, basın toplantısında meslektaşlarına şaka yollu gönderme yaptı.
Magazin 30 Eylül 2016 - 13:04

İlk kez bir banka reklamında oynayan oyuncu Şahan Gökbakar, önceki gün düzenlenen basın toplantısında meslektaşlarına şakayla karışık göndermede bulundu. Gökbakar, kendisi gibi reklamlarda oynayan Cem Yılmaz, Ata Demirer ve Kıvanç Tatlıtuğ’u kızdıracak sözler söyledi.

Yılmaz, Demirer ve Tatlıtuğ için; ‘üçü toplansa beni geçemez. Ben onlardan ağır basarım’ diyen Gökbakar, reklam filminde rol gereği kılıktan kılığa girdi.

İLGİLİ HABERŞahan-Selin Gökbakar çiftinin kızı olacakŞahan-Selin Gökbakar çiftinin kızı olacak

Ünlü komedyen sözlerine devam etti:

“Şaka bir yana; üçünden de cüsse olarak ağırım. Reklam sektöründe büyük markalar büyük isimlerle çalışmayı istiyor. Ben de ilk kez bir banka reklamında oynadım. Diğerleriyle aramızda bir rekabet var. Ancak bu rekabet tatlı tatlı olursa sıkıntı yok”

sahankgokbakar

“İŞTE JÖN BURADA”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada düzenlediği anketle de yakışıklı oyunculara meydan okuyan komedyen, ‘Recep İvedik’in fotoğrafını koyup bir anket başlattım ve ‘İşte jön burada, aramanıza gerek yok’ diye not düştüm” dedi. Şu sıralar Recep İvedik 5’in çekimlerini sürdüren Gökbakar, şimdiden serinin 6. filminin müjdesini de verdi.