Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar’dan Demet Akalın’a gönderme
Şahan Gökbakar’dan Demet Akalın’a gönderme
Osman Pazarlama'nın gişe hasılatını paylaşan Demet Akalın'a, Şahan Gökbakar'dan esprili gönderme...
Burcu ÖZEN
Magazin 6 Nisan 2016 - 09:24

7.5 milyon izlenme rekoruyla ‘tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi’ne imza atan Şahan Gökbakar’ın son filmi ‘Osman Pazarlama’, 19 Şubat’ta vizyona girmişti. Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar Kardeşler’in birlikte yazdığı ‘Osman Pazarlama’da, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un da küçük sahneleri vardı.

“Recep İvedik 4” 2014 yılının şubat ayında ilk 3 günde 1 milyon 641 bin 474 kişi tarafından seyredilerek rekor kırmıştı. Ancak Osman Pazarlama 3 günde toplam 706 bin 65 kişi tarafından seyrederek Recep İvedik’in gerisinde kaldı.

Demet Akalın dün akşam sosyal medya hesabından, Osman Pazarlama’nın gişede toplam 22 milyon hasılat yaptığı haberini paylaşarak Gökbakar’a; Gülelim güldürelim bir sonrakinde 1 milyonunu alırım’ yazdı.

Bunun üzerine ünlü komedyen de esprili bir gönderme yaparak; ‘aaa süper indirim yapıyorsun yani bir sonraki filmde’ cevabını verdi.

Demet Akalın’ın bu paylaşımı bazı takipçilerinden tepki gördü. ‘Gözün doysun’ yazan bir takipçine Akalın, yaptığı yardımları yazdı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.