Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar’dan THY isyanı; Camış mıyız biz!
Şahan Gökbakar’dan THY isyanı; Camış mıyız biz!
İşi icabı sürekli olarak uçak kullanan Şahan Gökbakar, THY'nin verdiği hizmetten memnun kalmayınca tepkisini sert bir şekilde gösterdi.
Magazin 2 Kasım 2016 - 16:00

Recep İvedik filmleriyle gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar, pek çok ünlü isim gibi uzun mesafeli yolculuklar için uçağı tercih ediyor. Bu yolculuklarında uçağın lüks kısmı sayılan ve ücreti de normale göre bir hayli yüksek olan business kısmını kullanan Gökbakar, uçakta kendisine verilen koltuğu beğenmeyince tepkisini sert bir şekilde gösterdi. Yolculuk boyunca oturmak zorunda kaldığı koltuğun fotoğrafını paylaşan Şahan Gökbakar adeta esip kükrediği o satırlarda şu ifadelere yer verdi: “THY ile gurur duyuyoruz, Avrupa’da aldığı ödüllerle başarılı bir marka ama… Bu nedir ya! Bugün TK2411 sefer sayılı Ant-Ist uçuş, 1A nolu business koltuk. Cam yok, bacak mesafesi yok, 500 lira bu koltuk! Yani başka sıfatlar bulmadan, sadece çok ayıp demekle bırakayım. Kapalı kasa kamyonette kesime giden camış mıyız biz! Dost acı söyler THY yakışmadı.”

sahan-ic-9

Şahan Gökbakar’ın uçakla ilgili bu isyanı onun Recep İvedik 2 filmindeki sahneleri akıllara getirdi

 

Son güncelleme: 16:01 - 02.11.2016