Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar’ın iş teklifinde 2. aşama
Şahan Gökbakar’ın iş teklifinde 2. aşama
Geçenlerde sosyal medya hesabından, genç yeteneklere seslenen Şahan Gökbakar, kafalardaki soruları kaldıracak bir açıklama daha yaptı.
Burcu ÖZEN
Magazin 11 Mart 2016 - 08:10

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir duyuru paylaşan Şahan Gökbakar, yetenekli kişilere destek olma sözü vermişti. Instagram hesabından açık teklifte bulunan Gökbakar; “Hepinizin içinde bir komedyen, bir yazar, bir senarist, bir filmci, bir oyuncu yatiyor” diyerek, genç yeteneklerin fikirlerini, kendisi ve ekibiyle paylaşmaya davet etmişti.

Ünlü komedyen dün gece, iş teklifi duyurusu hakkında 2. kez paylaşım yaptı. Teklifine katılımın çok olduğunu söyleyen Gökbakar, herkesin ortak sorununun, çektikleri videoları ve fikirlerini onlara nasıl ulaştıracaklarını bilmedikleri olduğunu açıkladı. Bunun üzerine harekete geçen komedyen, sayfasından iletişim adresi verdi.

Duyuru yazılı fotoğraf paylaşan Gökbakar; “DUYURU 2 !!! İçindeki cevheri dışa çıkartmaya istekli, senarist, sinemacı, oyuncu, yazar , çizer herkesi üretmeye teşfik eden bir duyuru yapmıştık. Varsa bir üretiminiz fikriniz , bize ÇEKİP, VİDEO şeklinde GÖNDERİN demiştik. Bizlere binlerce kişi katılım gösterdi. Ancak birçok kişinin ortak sorusu nereye ve nasıl yollayacağiz??? CEVAP:: video olarak info@camasirhanefilm.com adresine” notunu düştü.

Son güncelleme: 08:17 - 11.03.2016