Reklamsız Sözcü

“Şahane Pazar en iyisiydi”

Türk tiyatrosunun iki ünlü ismi Süheyl Behzat Uygur kardeşler, önceki gün Modern East'te sevenleriyle buluştu.
14:3423 Mayıs 2016
“Şahane Pazar en iyisiydi”
Türk tiyatrosunun iki ünlü ismi Süheyl Behzat Uygur kardeşler, önceki gün Modern East'te sevenleriyle buluştu.

Sahneye unutulmaz şarkıları ‘Abdülkadir’le çıkan ikili, unutulmaz balon yarışmasında konukları hem yarıştırdı hem de gülmekten kırıp geçirdi. Kahkahaların havada uçtuğu etkinlikte klasikleşen bodyguard yarışması da misafirlere unutulmaz dakikalar yaşattı. Keyifli geçen yarışmaların ardından esprileriyle de herkesi güldüren Süheyl Behzat Uygur, konuklarla şakalaştı ve tek tek fotoğraf çektirdi.

suheyl-behzat-ic-3

Uygur Kardeşler, “Keşke her AVM’de bir tiyatro salonu olsa. Gençler tiyatroya daha çok vakit ayırsa. Aileler çocuklarını tiyatroya yönlendirmeli” diyerek gençlere tavsiyede bulundu. Bir döneme damga vuran Şahane Pazar programını çok özlediklerini belirten sevenleri ünlü ikiliye, “Şahane Pazar yeniden yayınlanacak mı. Ekrana dönmeyi düşünüyor musunuz?” diye sordu.

suheyl-ic

Bu konuda çok istek aldıklarını dile getiren Behzat Uygur, “Karşılaştığımız insanlar “Şahane Pazar geri dönecek mi” diye soruyor hep. Aslında biz de bazen geri dönmeyi düşünüyoruz. Yıllarca Türkiye'nin en iyi eğlence programını yaptık. Bu konuda hiç mütevazi davranmayacağım; Şahane Pazar Türkiye'nin en iyisiydi. Üzerine bir şey katarak yapmak isteriz. Bunu da zaman gösterecek” diyerek şimdiki eğlence programlarına meydan okudu.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp