Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahit olarak değil gelin olarak geldim
Şahit olarak değil gelin olarak geldim
Bülent Ersoy, davetli olduğu düğün salonuna girince yaptığı espriyle dikkatleri üzerine çekti.
Magazin 18 Şubat 2016 - 08:37

SOZCU / Tarkan ABDULLAHOĞLU

Bülent Ersoy ve Burcu Esmersoy’un nikah şahitliğini yaptığı ve birçok ünlü ismin katıldığı, Kanal D muhabiri Hasan Kocabıyık’ın düğünü önceki gün Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde gerçekleşti.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Bülent Ersoy

Dokuz yıldır birlikte olduğu İklime Pınar ile hayatını birleştiren Hasan Kocabıyık’ın düğününe aralarında; Murat Dalkılıç, Linet, Mehmet Aslan, Nadide Sultan ve Ürkan Miras’ın yanı sıra birçok ünlü isim katıldı. Nikah törenine 1.5 saat geç gelerek herkesi bekleten Diva Bülent Ersoy, adeta düğüne damgasını vurdu. Nikah salonuna girer girmez, ”Ben bu düğüne şahit olarak değil gelin olarak geldim, herkes ona göre davransın” diyerek şahit koltuğu yerine gelinin oturacağı koltuğa oturan Bülent Ersoy, herkesi kahkahaya boğdu.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Nikah töreninin başlamasıyla beraber muzipliklerine devam eden Bülent Ersoy, ”Benim gibi afet bir hatun dururken, bu sıska hatunu mu aldın Hasan! Allah seni bildiği gibi yapsın” dedi. Nikaha siyahlara bürünmüş haliyle gelen Bülent Ersoy, gelin-damadın evet demeleriyle birlikte de bayılmış numarası yapması salonda bulunan herkesi kırdı geçirdi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU
Nikah işlemleri sonrası takı törenine geçen Bülent Ersoy, basın mensuplarının ne takacağını sorması üzerine ise, ”Ne takacağımı söylemek istemiyorum ama ben Bülent Ersoy’um en ufağı 5’i 1 yerde takarım” dedi.

 

Son güncelleme: 08:44 - 18.02.2016