Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demokrasi buluSması
Demokrasi buluSması
Taksim’de bulunan Zerrin Özer, sağlık sorunlarına rağmen ayakta fazla kalınca fenalık geçirdi.
Magazin 6 Ağustos 2016 - 06:19

Ülkemizde yaşanan darbe girişimi sonrasında tutulmaya başlanan demokrasi nöbeti, ünlülerin de katılımıyla tam gaz devam ediyor. Önceki akşam demokrasi nöbeti kapsamında Taksim'de düzenlenen organizasyonda Muazzez Ersoy'dan İzzet Yıldızhan'a, Linet'ten Zerrin Özer'e pek çok tanınmış isim hazır bulundu.

Bayraklar dalgalanıyor

Ellerinde bayraklarla Taksim'de buluşan halk ve sanatçılar, gecenin anlamına uygun olarak tek bir ağızdan şarkılar söyledi. Sahneye çıkarak ‘Memleketim' şarkısını seslendiren sanatçılar, meydanda toplanan kalabalığa duygusal anlar yaşattı.

3 2 1

Sahnede  fenalaştı

Taksim'de bulunan Zerrin Özer, sağlık sorunlarına rağmen ayakta fazla kalınca fenalık geçirdi. Yürümekte güçlük çeken sanatçı, görevlilerin yardımıyla sahneden indirildi.

4

Notu elinde kaldı

Şarkıcı Muazzey Ersoy, demokrasi nöbetine katılıp sahneden yapacağı konuşmayı yazılı metin olarak hazırlayan tek isimdi. Fakat programın yoğunluğundan konuşma yapamadı.

Son güncelleme: 06:25 - 06.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.