Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Doğuş çocuklar konusundaki hassasiyetini paylaştı
Şarkıcı Doğuş çocuklar konusundaki hassasiyetini paylaştı
Şarkıcı Doğuş, katıldığı programda özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
Magazin 30 Mart 2016 - 13:39

Magazin gündemini 360'da ekranlara taşıyan Elifnağme'de canlı yayına konuk olan Doğuş, özel hayatı ve müzik çalışmaları ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Çocukluğunda yaşadıklarını asla silemeyeceğini belirterek “eğer bir çocuğa zarar veren birini görürsem hiç acımam döverim” dedi.

ERKEN KALKIP DİNİ İNANÇLARIMI YERİNE GETİRİRİM

Hafta içi her sabah 08.30'da yayınlanan Elifnağme programında, Elif Güvendik ve Tayyar Işıksaçan'ın sorularını yanıtlayan Doğuş şu açıklamalarda bulundu: “Sabah erken kalkıp dini inançlarımı mutlaka yerine getiririm. Dinleyiciye saygım sonsuz ancak 19 yıldır müzik camiasındayım ve herkes rütbesini bilecek”.

ANGELİNA JOLİE İLE DÜNYAYI DOLAŞACAKTIK

UNICEF kapsamında bir projede yer alacağını ancak sinirle verdiği demeçten dolayı bu projenin iptal olduğunu belirten Doğuş “Ben de insanım yaşananlar karşısında bazen kendimi tutamıyorum. Mesela bazı demeçlerimden dolayı bir çok konserim iptal oldu. Angelina Jolie ile gerçekleştireceğim UNICEF projesi de bunlardan biriydi. Kadına ve çocuklara şiddet uygulayanların haberlerini duyunca dayanamıyorum. Ağzıma ne gelirse söylüyorum. Eğer biri bunu benim gözümün önünde yaparsa hiç acımam döverim ” dedi.