Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Kenan Doğulu mekanı birbirine kattı
Şarkıcı Kenan Doğulu mekanı birbirine kattı
Levent'te bulunan bir mekanda kardeşi Ozan Doğulu ile yemek yiyen Kenan Doğulu'nun morali bir hayli bozuktu.
Emre ÇEVİK
Magazin 12 Ekim 2017 - 08:25

Alkolü fazla kaçıran şarkıcı Kenan Doğulu  mekandan çıkmak üzereyken kapıda habercilerin olduğunu gördü. Sinirlenen Doğulu, geri dönerek garsonlara demediğini bırakmadı. “Beni bunlara kim haber etti” diyerek garsonlara bağırdı. Ayakta durmakta dahi güçlük çeken Kenan Doğulu mekanda 3 saat daha kalarak ayılmaya çalıştı. Bu sürede 4 tane Türk Kahvesi içti.

KOŞARAK KAÇTI

4 Kahve içmesine rağmen kendisine gelemeyen şarkıcı, mekan görevlilerinden yardım isteyerek habercileri atlatmak istedi. Mekanın 3 kapısı olmasını fırsat bilen Doğulu, yardımcısından destek amaçlı 2 tane araç istedi. 1 saate yakın arkadaşlarının araçlarıyla gelmesini bekledi. 2 kapıya da araçları çalışır vaziyette bekleten şarkıcı saat 02:10’da personelin kullandığı mutfak kapısından koşarak kaçtı. Araca bindiği sırada fotoğraflarının çekilmesine engel olamayan Doğulu’nun neden kaçtığı merak konusu oldu.
kenandogulu

Son güncelleme: 10:09 - 12.10.2017

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)