Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Selen klip çekiminde kaza geçirdi ölümden döndü
Şarkıcı Selen klip çekiminde kaza geçirdi ölümden döndü
Türk Pop Müziği sevenlere maxi single albümü Şahane Ben ile merhaba diyen Selen, klip çekiminde sette kaza geçirdi.
Magazin 23 Mayıs 2016 - 13:40

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı maxi singleı Şahane Ben ile bir anda dikkatleri üzerine çeken yeni nesil popçu Selen, geçtiğimiz haftalarda dört şarkıdan oluşan maxi single nın çıkış parçası Şahane Benin klip çekimlerinde ciddi bir kaza geçirdi. Ünlü yönetmen Deniz Akel’in yönetmenliğinde İstanbul Ortaköy’de çekilen klipte yaşanan kaza, Selenin zor saatler geçirmesine sebep oldu. Mekanda kullanılan dekorun bir anda düşerek kafasına çarpması sonucunda kafası yarılan Selen acil olarak hastaneye kaldırıldı. Genç popçuya anında müdahale eden doktorlar Selene 10 dikiş attı.

selen-ic

“NAZAR DİYELİM”

Ertelenen klip çekimleri ise 20 gün sonra gerçekleşti. Kazadan sonra tekrar kamera karşısına geçen Selen Evet bir kaza yaşadık, nazar diyelim… Neticede güzel bir klip çekti, her şeyde bir hayır vardır yorumunda bulundu.

selen-ic-2

Selen’in geçirdiği kaza sonucu iki farklı günde çekilen Şahane Ben klibi 150 bin TL ye mal oldu. Aynı zamanda albümün çıkış parçası olan şarkının sözleri Şebnem Sungur, müziği Gökhan Tepe imzası taşırken müzik direktörlüğünü de Erhan Bayrak üstlendi.