Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sarp Levendoğlu filmiyle ilgili bir itirafta bulundu
Sarp Levendoğlu filmiyle ilgili bir itirafta bulundu
Bodrum’da bu yıl 6’cısı düzenlenen Türk filmleri haftası kapsamında ‘Deli Ormanlı’ filminin yönetmeni Murat Şeker, oyuncularından Sarp Levendoğlu ve Hakan bilgin çocukluklarına döndü.
Magazin 30 Eylül 2016 - 08:49

Bodrum'da düzenlenen Türk filmleri haftası kapsamında ‘Deli Ormanlı' filminin yönetmeni Murat Şeker, oyuncularından Sarp Leventoğlu ve Hakan Bilgin halılarıyla meşhur olan Etrim köyünde köyhalkı ile beraber film izleyip onlarla beraber oldular. Film ekibini büyük bir ilgiyle karşılayan köylüler, yönetmen şeker ve oyuncular ile bol bol fotoğraf çektirip onlarla konuşma fırsatı yakaladı.

sarp-levendoglu-ic-2

Deli Ormanlı filminin başrol oyuncusu olan Sarp Levendoğlu ise dizi ve film projeleri olduğunu söyleyerek “Ben köy yerinde büyüdüm Ünye'de yaşadım çocukluğumu. Çocukluğumda yediğim o gerçek sebze ve meyveleri tatmış olduk. Hem de o köy halkının sıcaklığını misafirperverliğini gördük ve yaşadık” şeklinde konuştu.

sarp-levendoglu-ic-6

Son filmi Deli Ormanlı'nın çok gişe yapmadığını söyleyen Sarp Levendoğlu “biz elimizden geleni yaptık. Filmin gayet iyi olduğunu düşünüyorum. İzleyenlerden çok büyük gişe yapmadı ama beğenmeyen veya kötü eleştiri bana hiç gelmedi. Bir de ülkemiz tatsız zamanlar yaşadı o zamanlarda bir çok terör olayı oldu tam da o döneme denk geldi. Ama film zaman içerisinde Türk sinemasındaki tarihinin yerini alacaktır” ifadelerini kullandı.

sarp-levendoglu-ic-1

DİZİ VE SİNEMA YOLDA

Yeni projelerinden bahseden Levendoğlu “Şu anda görüşmelerimiz var tam net olmadan bir şey söylemek istemiyorum. İki dizi teklifi var birinden birini tercih edeceğiz. Birde olabilme ihtimali olan bir film var” dedi. Bu arada Sarp Levendoğlu’nun bu etkinliğe filmde birlikte oynadığı eşi Birce Akalay’la katılmaması kafalarda soru işaretleri uyandırdı.

sarp-levendoglu-ic
Son güncelleme: 08:52 - 30.09.2016