Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Şehit annesi duygulandırdı… Savaşçı 13. bölüm detayları
Savaşçı 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Şehit annesi duygulandırdı… Savaşçı 13. bölüm detayları
Savaşçı dizisi yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana geldi ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyiciyi ekran başına topladı. Savaşçı dizisinin 12. bölümünde karakola teröristler tarafından yapılan saldırı sonrası üzücü gelişmeler yaşandı. Dün akşam dizinin son bölümünü izleyenler şimdi Sabaşçı dizisinin son bölüm fragmanını araştırıyor. Savaşçı dizisi 13. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?
Magazin 18 Eylül 2017 - 11:07

Vatanımızı koruyan askerleri konu alan Savaşçı dizisi geçen sezon ekranlarda büyük yankı uyandırmıştı. Geçtiğimiz aylarda sezon finali yapan ve bu hafta 12. bölümüyle 2. sezona başlayan Savaşçı dizisinin 13. bölüm fragmanı merakla araştırılıyor. “Savaşçı dizisinin 12. bölümünde neler oldu? Savaşçı’da 13. bölüm fragmranı internet üzerinden yayınlandı mı?” sorularına Google üzerinde cevap arayan izleyiciler yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla Savaşçı’nın yeni bölümüyle ilgili gelişmelere ulaşmaya başladı…

SAVAŞÇI 13. BÖLÜM FRAGMANI

 

12. BÖLÜM İÇİN ÖZEL VİDEO YAYINLANDI


TERÖRİSTLERİN UYUŞTURUCULARI KÜL OLDU!

SAVAŞÇI 12. BÖLÜMDE KARAKOL BASKINI ÜZÜCÜ SAHNELERE NEDEN OLDU…

Teröristlerin piyasaya sürmeyi planladıkları uyuşturuculara el koyan Kılıç Timi başarılı operasyonun ardından karkola çekildiği gece teröristlerin hain baskını sonucunda zor anlar yaşarlar. Uyuşturucunun geri verilmesini isteyen teröristler karakolu mermi ve havan topu yağmuruna tutuyorlar. Saldırı sonrasında kayıp verildiğinde ise acı dolu anlar ekrana geliyor. Bir askerin gitarını annesine gönderilmesini söyleyerek şehit olması izleyenlere hüzünlü dakikalar yaşattı…

savasci-sehit

SAVAŞÇI’NIN SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Albay İbrahim Kopuz, Yüzbaşı Kağan ve Başçavuş Bayram'ın da içinde bulunduğu helikopter yere çakılırken, kahramanlar ölüme hiç olmadığı kadar yakın. Haber Ankara'da da şok etkisi yapar. General Ahmet Kutalmış, helikopter enkazına ulaşılması için tüm olanaklarını hiç zaman kaybetmeden harekete geçirir. Ancak, Albay ve arkadaşlarına ulaşmak için harekete geçen başkaları da vardır! “Doktor” avına yaklaşırken, Kılıç Timi, aldıkları haberle çılgına dönmüş halde, enkaza ulaşmak için zamana karşı bir savaşa girer. Canları pahasına o enkaza ulaşacaklardır. Ölüm sessizliği içinde, bir kez daha, dağlar Kılıç'ın sesiyle yankılanır: “Sağ ya da Şehit! Biz geride adam bırakmayız!”

Son güncelleme: 10:52 - 21.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.