Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 14. bölüm fragmanı çıktı mı? Kopuz Albay hangi haberle küplere bindi?
Savaşçı 14. bölüm fragmanı çıktı mı? Kopuz Albay hangi haberle küplere bindi?
Savaşçı'da Doktor eroinlerin intikamını almak için çabalıyor, Kopuz Albay'ın Kılıç Timi verdikleri şehidin kanını yerde bırakmamak için... Savaşçı'nın yeni bölümünde neler olacak? Kopuz Albay'ı arayan kim? Savaşçı'nın yeni 14. bölüm fragmanı çıktı mı?
Magazin 25 Eylül 2017 - 08:40

Şehidin kanını yerde bırakmak istemeyen Kılıç Timi şehidin katilinin adını öğrenmek için her yolu denedi ve sonunda Yüzbaşı Kağan hainin ismini öğreniyor. Büyük maddi değeri olan uyuşturucuyu kaybeden Doktor ise intikam için her yolu deniyor. Yayınlanan son 13. bölümün son sahnesinde Kopuz Albay’a gelen telefon gelecek bölümde neler olacak sorusunun önemini artırıyor…

SAVAŞÇI’DA ASLI’NIN KISKANÇLIK KRİZİ

TERÖRİSTİN ADINI ÖĞRENMEK İÇİN YÜZBAŞI KAĞAN HER YOLU DENİYOR

SAVAŞÇI’NIN 13. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Karakolun askerlerinden Onur'un şehit olması Kağan'ı deliye döndürür. Ele geçirilen uyuşturucuyu Doktor'un gözleri önünde ateşe veren Yüzbaşı Kağan, şimdi bir kez daha hainlerin namlusunun ucundadır. Sınır karakolunda yaşanan bu ölüm-kalım savaşında, Doktor, Kopuz Albay'ın kılıcını kırmaya niyetliyken, Yüzbaşı Bozok ve Kılıç Timi şehit Mehmetçiğin kanını yerde bırakmamaya kararlıdır. Şimdi hedefine kitlenen Kılıç Timi'nden kaçmak, Doktor'un sandığı kadar kolay olmayacaktır!

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.