Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 6. bölüm fragmanı izle: Yıldız ölüyor mu?
Savaşçı 6. bölüm fragmanı izle: Yıldız ölüyor mu?
Savaşçı 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Savaşçı yeni bölümde Kağan'ın kardeşi Yıldız, Tepegöz tarafından kaçırılıyor!
Magazin 19 Mayıs 2017 - 10:02

Fox TV’nin pazar günleri yayınlanan ve soluksuz takip edilen dizisi Savaşçı’nın 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Savaçsı yeni bölümde Tepegöz ile Kağan arasındaki savaş iyice kızışıyor. Tepegöz Kağan’a ağır bir darbe indirmek için onun kız kardeşini kaçırıyor. Kağan ve ekibi Yıldız’ı kurtarmak için operasyon yapıyor fakat şoke eden bir görüntü ile karşılaşıyor. Gittikleri evde tavana asılmış bir kadın cesedi ile karşılaşıyorlar. O kadın Yıldız mı yoksa başka biri mi?

Savaşçı 6. bölümü ile 21 Mayıs Pazar akşamı Fox TV ekranlarında…

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yüzbaşı Kağan Bozok ölüme hiç bu kadar yakın olmamıştı!

Suriye'de teröristlerin elinde adım adım ölüme gitmekte olan Yüzbaşı Kağan direnmeye çalışırken, Kopuz Albay en gözde adamını kurtarmak için Kılıç Timi'yle birlikte sonu belirsiz bir kavgaya atılır. Eline geçen bütün ipuçlarını değerlendiren Kopuz Albay, Kağan'ın yaşadığı umuduyla zamana karşı büyük bir yarışa girer.

Bu arada Tepegöz, yapacağı şeytani bir hamle ile Kağan'ı ele geçirmenin ve örgütteki eski gücünü tekrar kazanmanın peşindedir.

Her yönden saldırı altındaki Kopuz Albay, bu kez sınavların en zoruyla karşı karşıya. Kılıç Timi'nin her askeri ise aynı parolayı haykırıyor: “biz geride adam bırakmayız! Hele Kağan Bozok'u hiç bırakmayız!!!”

Son güncelleme: 10:14 - 19.05.2017