Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Scarlett Johansson’dan cinsiyet ayrımcılığı açıklaması
Scarlett Johansson’dan cinsiyet ayrımcılığı açıklaması
Ünlü oyuncu Scarlett Johansson, Hollywood dünyasındaki cinsiyet ayrımcılığından dert yandı.
Magazin 20 Haziran 2016 - 09:45

Geçtigimiz aylarda vizyona giren ‘Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’  filminde rol alan güzel oyuncu, bir dergiye samimi açıklamalarda bulundu.

Johansson, “Aslında hiçbir zaman baştan çıkaran kadın rollerinin peşinden gitmedim. ‘Bir Konuşabilse’ filmindeki rolümün seksi olmadığını söylemiyorum. Ama o, genç bir kadındı ve bu sektördeki çoğu kadın gibi hepimiz kolaylıkla aynı damgayı yiyebiliyoruz. Belki de yuvarlak hatlarım buna sebep oldu” dedi.

SCA
Hollywood piyasasında cinsiyet ayrımcılığı yapıldığını söyleyen Scarlett Johansson, “Kameralar arkasında, çok az kadın büyük bütçeli filmler yazıyor ve yönetiyor. Delilik derecesinde dengesizlik var. Çok adaletsiz bir düzenleme bu… Çoğu zaman kadınlar, hızla solan bir çiçek muamelesi görüyor. Erkeklerse her geçen yıl güzelleşen bir palmiye gibi görülüyor. Bunu artık kimse izlemek istemiyor!” dedi.

Son güncelleme: 09:55 - 20.06.2016