Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şebnem Bozoklu’nun eşi Emre İzer’den ayrılacağı konuşuluyor
Şebnem Bozoklu’nun eşi Emre İzer’den ayrılacağı konuşuluyor
Ekranların başarılı ve güzel oyuncularından Şebnem Bozoklu'nun altı yıldır süren evliliğinde sorunlar olduğu iddia ediliyor.
Magazin 24 Haziran 2016 - 07:01

Rol aldığı dizilerdeki başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken Şebnem Bozoklu, 2010 yılında mimar Emre İzer’le dünya evine girmişti. Altı yıldır mutlu bir evlilik sürdüren çiftin son zamanlarda aralarının bozuk olduğu ve ayrılacakları konuşuluyor. Kısa bir süre önce evlerini ayıran çiftin, sorunlarını aşmak için çaba sarf ettiği de gelen bilgiler arasında.

AYRILIK HABERİ DUYULMASIN

Şebnem Bozoklu ve Emre İzer, ayrılık haberinin duyulmaması için büyük özen gösteriyor. Çiftin önümüzdeki günlerde anlaşmalı olarak mahkemeye başvuracağı da iddialar arasında. Öte yandan Bozoklu'nun yakın çevresine “İki ayrı evimiz var, ikisinde de yaşıyoruz. Bu nedenle ayrıldığımız düşünülüyor” dediği öne sürüldü. Bozoklu daha önce ünlülerin evliliklerinin kısa sürede bitmesiyle ilgili “Bizim bu anlamda birbirimizle uğraşacak zamanımız olmaz. Emre de ben de çok yoğun çalışıyoruz. Eve giriş çıkış saatlerimiz normalin dışında olduğundan birbirimizi gördüğümüzde sadece sevgiyle bakarız” yorumunu yapmıştı.

Son güncelleme: 07:03 - 24.06.2016
Etiketler