Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şebnem Çapa, kızı Ceylan Çapa ve İdo Tatlıses hakkındaki soruyu duyunca…
Şebnem Çapa, kızı Ceylan Çapa ve İdo Tatlıses hakkındaki soruyu duyunca…
Şebnem Çapa, ablası Çiğdem Kayalı ile birlikte Nişantaşı gezmesinde gazetecilere yakalandı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 9 Kasım 2016 - 14:52

İdo Tatlıses ve Ceylan Çapa arasında geride bıraktığımız günlerde sosyal medya üzerinden bir polemik yaşanmıştı. Taraflar, internet üzerinden birbirlerine göndermelerde bulunmuş ve bu yazışmalar magazin gündemini meşgul etmişti. Geride bıraktığımız günlerde ablası Çiğdem Kayalı ile birlikte Nişantaşı’na gezmeye çıkan Ceylan Çapa’nın annesi Şebnem Hanım magazin muhabirleri tarafından kızı ve İdo Tatlıses arasında yaşanan polemiğe dair soru yağmuruna tutuldu. Şebnem Çapa bu soruları adeta duymazdan gelerek hızlı adımlarla yoluna devam etti.

İLGİLİ HABERCeylan Çapa tepki gösterdi; Ceylan Çapa tepki gösterdi; “İbrahim Tatlıses’in paylaşımı onur kırıcı”

TARZLARIYLA GENÇLERE TAŞ ÇIKARDILAR

Gerek tercih ettikleri kıyafetler ve gerekse giyim tarzlarıyla gençlere taş çıkartan Şebnem Çapa (55) ve ablası Çiğdem Kayalı (59) Nişantaşı’nın en çok dikkat çeken ikilisi oldu. Şebnem Çapa eteği ve takılarıyla göz doldururken Çiğdem Kayalı da fit kesim kotuyla ilerleyen yaşına rağmen genç kızları kıskandıracak bir fiziğe sahip olduğunu gösterdi.

capa-ic
İLGİLİ HABERİdo Tatlıses aşk ve ilişkiler üzerine konuştuİdo Tatlıses aşk ve ilişkiler üzerine konuştu

Son güncelleme: 17:17 - 09.11.2016