Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şebnem Ferah Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Sahnesi’nde
Şebnem Ferah Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Sahnesi’nde
Türk Rock Müziği’nin dev ismi Şebnem Ferah, "Best Of Harbiye Açıkhava Konserleri" kapsamında 22 Ekim Cumartesi gecesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda, güçlü sesi ve hit şarkıları ile sevenlerine unutulmaz saatler yaşatacak.
Magazin 19 Ekim 2016 - 17:17

Etkileyici sahne performansıyla her konserinde izleyiciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlanan Şebnem Ferah, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde ‘yeniden sevenleri ile buluşuyor. Her konser sonrası sahne performansı ile gündemden düşmeyen Şebnem Ferah, Atlantis Yapım organizasyonuyla düzenlenen konserde Kadın(1996)'dan OD(2013) albümüne uzanan geniş ve özel repertuarıyla dinleyicisine muhteşem bir konser akşamı yaşatmaya hazırlanıyor.

Şebnem Ferah'a Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde yıllardır birlikte aynı sahneyi paylaştığı Ozan Tügen(klavyeler), Metin Türkcan(gitarlar), Buket Doran(bas gitar), Aykan İlkan(davul) ve Ceren Tügen(vokal) eşlik edecek.