Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şebnem Schaefer : Az bile konuştum! Savcılığa vereceğim…
Şebnem Schaefer : Az bile konuştum! Savcılığa vereceğim…
Şebnem Schaefer, bir dönem polemik yaşadığı Özcan Deniz’in filminin galasına katılmış ve bu tercihle birlikte pek çok magazin programında tartışma konusu olmuştu.
Magazin 27 Kasım 2016 - 22:59

Schaefer, bu yorumlar sonrasında sosyal medya hesabından bir metin paylaşarak adeta tüm magazin programı sunucularını topa tutmuştu. Özellikle Şebnem Schaefer; Deniz Akkaya, Seren Serengil ve Helin Avşar ile büyük bir polemiğe girmişti. Şebnem Schaefer’in, aradan günler geçmesine rağmen, siniri geçmiş gibi gözükmüyor.

 

Pazar Sürprizi’ne açıklamalarda bulunan Schaefer, Almanya’dan döndüğünde savcılığa gideceğini ifade etti.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Şebnem Schaefer şunları söyledi

“Artık 32 yaşında olgun biriyim. Olaylar üzerinde düşünüp, daha sakin yaklaşabiliyorum. Özellikle babamın vefatından sonra ölümlü dünyada kimseyle kavgalı olmak istemiyorum. Tabi ki eleştirilere açığım. Sonuçta bu kişiler magazin programı yapıyorlar. Ama bu bel altı değil, daha seviyeli olmalıydı. Ayrıca yorumlarına durduk yere annemi de kattılar. Biriyle ilgili yorum yapmadan önce herkes kendi geçmişine baksın, kendi kapısının önünü süpürsün. Başkası benim yerimde olsa daha neler neler söyler, neler neler ortaya çıkarırdı. Bizim de onlarla ilgili bildiğimiz çok şey var, az bile konuştuğumu düşünüyorum. Söylenecek çok şey var ama bazen yerinde konuşmak gerekiyor. Ayrıca kimseye çocuğuyla ilgili özel bir mesaj atmadım. Varsa göstersinler. Özellikle Deniz Akkaya, kendi programında, söylemediğim şeyleri, ağzımdan çıkmayan kelimeleri, söylemişim gibi bir kağıttan okuyarak, çarpıtarak iftira attı. Almanya’dan döndüğümde savcılığa vereceğim.”

Son güncelleme: 23:43 - 27.11.2016