Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şebnem Schaefer çok kızdı. Ünlü model, Deniz Akkaya, Seren Serengil ve Helin Avşar’a ateş püskürdü
Şebnem Schaefer çok kızdı. Ünlü model, Deniz Akkaya, Seren Serengil ve Helin Avşar’a ateş püskürdü
Şebnem Schaefer, hakkında yorumda bulunan magazin programı sunucularını topa tuttu.
Magazin 20 Kasım 2016 - 17:04

Şebnem Schaefer, Özcan Deniz’in filminin galasında boy gösterince özellikle magazin programlarında Schaefer’in Özcan Deniz’le bir dönem girdiği diyaloglar hatırlatılmış ve Şebnem Schaefer’in, Deniz’in filminin galasına katılmakla reklam yapmak istediği şeklinde yorumlar getirilmişti. Schaefer, kendisini bu şekilde eleştiren sabah programlarına sosyal medya hesabından öfke kusarken, özellikle Seren Serengil’le çok sert tepki gösterdi. Serengil’i, “Bir Yeşilçam yıldızının kızı olmaktan başka ne gibi bir özelliğiniz var sizin?” sözleriyle topa tutan Şebnem Schaefer hedef aldığı ünlülerle ilgili şöyle konuştu:

HELİN AVŞAR İÇİN SERT SÖZLER

“Özellikle TV 360’daki Hanım, benim de çok sevdiğim bir ünlünün kardeşi veya kızı olmaktan başka ne sıfatınız var sizin? Tuvalet skandalınızı da maalesef unutmuyorum!”

DENİZ AKKAYA DA NASİBİNİ ALDI!

“Peki star TV’deki gergin hanım, ‘Biz geçmişte olanları unutmadık’ diyorsunuz ya, ben de sizin işsiz kaldığınızı, evlilik dışı ilişkiden çocuk yaptığınızı, bir de üstüne dayak yeyip salya sümük ağladığınız günleri unutmadım”

EN AĞIR SÖZLER SEREN SERENGİL’E

Şebnem Schaefer’in son hedefi de Seren Serengil oldu. Schaefer, Serengil’e “Bir Yeşilçam yıldızının kızı olmaktan başka ne gibi bir özelliğiniz var, 20 yıl önceki diziniz, köpeğiniz ve intihar girişiminizden başka” diyerek yüklendi.

İLGİLİ HABERÇocukların masalcı ablası Şebnem SchaeferÇocukların masalcı ablası Şebnem Schaefer

İLGİLİ HABERŞebnem Schaefer'ın annelik duygusu ağır basmaya başladıŞebnem Schaefer’ın annelik duygusu ağır basmaya başladı

Son güncelleme: 18:37 - 20.11.2016