Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seçkin Piriler aradığı mutluluğu Levent Özer’de buldu
Seçkin Piriler aradığı mutluluğu Levent Özer’de buldu
Kaan Tangöze'nin ihanetiyle zor günler geçiren Seçkin Piriler, aşkı yine Tangöze'nin çevresinden buldu.
Magazin 29 Temmuz 2016 - 14:34

Seçkin Piriler, geçen martta Kıvılcım Ural'la yaşadığı ilişki nedeniyle boşandığı Kaan Tangöze'yi unuttu. Ünlü oyuncu, yeni aşkı, Tangöze'nin arkadaşı müzisyen Levent Özer'de buldu.

Seçkin Piriler, yeni aşkı yine müzik dünyasında buldu. Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'den mart ayında boşanan Piriler, Teoman'ın gitaristi, aynı zamanda eski eşinin arkadaşı Levent Özer'le görüşmeye başladı. İkilinin dört hafta önce ortak arkadaşları Eva Maya tarafından tanıştırıldığı ortaya çıktı. Piriler ve Özer'in arkadaşlıkları çok kısa sürede yerini aşka bıraktı. Piriler, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi ile arkadaşı Eva Maya'yı, bir zamanlar Kaan Tangöze ile yaşadığı Ortaköy'deki evinde ağırladı. Evin terasında çekilen fotoğraflar, aynı gün Maya tarafından Instagram'da paylaşıldı.

İLGİLİ HABERSeçkin Piriler ve Kaan Tangöze 5,5 ay sonra bir araya geldiSeçkin Piriler ve Kaan Tangöze 5,5 ay sonra bir araya geldi

İLGİLİ HABERSeçkin Piriler aldatılan kadını oynayacak!Seçkin Piriler aldatılan kadını oynayacak!