Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze boşanıyor
Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze boşanıyor
Seçkin Piriler, aldatılmayı kabullenemedi ve ayrılmaya karar verdiğini açıkladı.
Magazin 10 Mart 2016 - 08:16

Müzisyen Kıvılcım Ural'la, Kaan Tangöze’nin dudak dudağa görüntülenmesinin ardından, Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze evliliklerinde çıkan krizi aşamadı. Piriler, “Kocam boşanmak istemiyor” derken; Tangöze’nin Ural’la birlikte bir otelde yaşamaya başladığı ortaya çıktı. Durumu uzun sürü kabullenemeyen Piriler, son kararı açıkladı: “Cuma günü boşanıyoruz.”

Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural'ın ilişkisinin devam etmesi, altı yıllık Tangöze-Seçkin Piriler evliliğini bitirdi. Geçtiğimiz haftalara kadar barış yolunda kapıyı aralık bırakan ve kesin konuşmaktan kaçınan Piriler, sonunda eşinin anlaşmalı boşanma teklifini kabul ederek dava açtı.

Kesin kararını verdikten sonra sosyal medya hesaplarından ve WhatsApp'ından Tangöze soyadını silen Seçkin Piriler, gelişmelerle ilgili şu açıklamayı yaptı:

Severek ayrılıyorum

“Dün avukatım aracılığıyla dava açtığım doğru. Anlaşmalı olarak boşanıyoruz, çocukların velayeti bende kalacak. Dava cuma günü görülecek. Çok üzgünüm. Eşimden severek ayrılıyorum. Ama üç aydır neler yaşadığımı kelimelerle anlatamam. Her gün ağlıyorum. İki çocuğum olmasaydı bunlara katlanabilir miydim onu da bilmiyorum. Evliliğim benim yanlışım yüzünden değil eşimin yanlışı yüzünden bitiyor. Aslında evliliğimiz üç ay önce bitti ama ben ancak kabullenebildim. Bundan sonra da evliyken olduğu gibi hayatımı düzgün bir şekilde yaşamaya devam edeceğim.”